Kapat

League of Legends’in Yeni Karakteri ‘Yuumi’ Duyuruldu

Anasayfa
HABER League of Legends’in Yeni Karakteri ‘Yuumi’ Duyuruldu

League of Legends geliştiricisi Riot Games, oyuna ‘Yuumi’ ismiyle yeni bir karakter eklemeye hazırlanıyor. Destek rolünde etkili olması beklenen karakter, Riot Games tarafından aktarıldığı üzere kendisini dost şampiyonlara bağlayabilme kabiliyetine sahip olacak. Dost şampiyona bağlı olduğu sırada takım arkadaşı nereye giderse Yuumi de oraya hareket edecek. Bundan dolayı oyuna yeni başlayan oyuncuların takım savaşlarında nasıl pozisyon alacaklarına dair daha az endişe edeceği belirtiliyor.

İşte Yuumi’nin yetenekleri:

Pasif:

Belirli bir sürenin ardından yaptığı her saldırıda Yuumi mana kazanırken ekstra kalkan elde eder. Eğer takım arkadaşlarından birine bağlıysa kalkan ona da eklenir.

Q Yeteneği:

Yuumi bir yetenek atışı yapar ve isabet alan ilk rakip hasar yer. Eğer bu yetenek atışı yeterince uzun bir mesafeden atılıyorsa yeteneğe maruz kalan ilk rakip daha fazla hasar alıp yavaşlar. Yuumi bir şampiyonla bağlıysa bu atışı onun menzilinden yapıp yolladığı füzeyi havadayken kontrol edebilir.

W Yeteneği:

Pasif: Bir şampiyonla bağlıyken, Yuumi ve takım arkadaşı birbirlerinin AD ve AP güçlerinin yüzdelik bir kısmını paylaşabilir. Bu paylaşım şampiyonların eşya dizilimine göre AD veya AP olarak değişkenlik gösterir.

Aktif: Yuumi bir takım arkadaşının üzerine atlar ve onunla bağlanır. Bu süre zarfında kuleler haric hasar görmez ve bağlandığı şampiyon nereye giderse o da onunla birlikte hareket eder. Şampiyon bir takım arkadaşına bağlıyken saldırı gerçekleştiremez, farklı bir takım arkadaşına istediği zaman bağlanabilir ancak bağlantıyı kesmek istediği durumlarda yetenek bekleme süresine girer.

E Yeteneği:

Yuumi kendini iyileştirir ve kısa bir süre hareket hızı kazanır. W yeteneği kullanımdaysa bağlı olduğu takım arkadaşı da iyileşir.

R Yeteneği:

Yuumi rakiplerine büyü hasarı veren 7 dalga gönderir. 3 dalgaya maruz kalan rakipler bir süre yerlerine sabitlenir. Şampiyon ultisini kullanırken diğer yeteneklerini de kullanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Telefonlar Gözetleme Cihazları Haline Gelerek Hayatımızın Haritasını Oluşturuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir