Kapat

LG Display, Dahili Ses Sistemi Bulunan 88 İnçlik 8K OLED Ekranı Duyurdu

Anasayfa
HABER LG Display, Dahili Ses Sistemi Bulunan 88 İnçlik 8K OLED Ekranı Duyurdu

Her yıl CES’te farklı ekran tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan LG Display, 2017 yılında tanıttığı Crystal Sound teknolojisine bir güncelleme getirerek CES 2019’da tanıtımını yaptı.

Ekran boyutu 88 inç olan yeni versiyon 8K OLED ekrana sahip. Paneli 3.2.2 Dolby Atmos olan cihaz ile harika bir görüntü sağlanırken ses konusunda da endişelenmeye gerek kalmıyor. LG Display ekran konusundaki planları hakkında bir bilgi aktarmadı, ancak gelecekteki televizyon tasarımlarının böyle görüneceği konusunda bir şüphe bulunmuyor.

Şirket ayrıca hızlı tempolu gösterileri seven kullanıcılar için de bir cihaz tanıttı. Dünya’nın en hızlı televizyonu olarak tanıtılan 65-inç 4K OLED panel, 3.5 ms’lik bir tepki süresine sahip. LG bu cihazı aksiyon ve spor gösterileri için ideal olarak tanımlarken, oyun deneyimini olumsuz etkileyebilecek tepki süresine bağlı problemlerin de önüne geçileceğini söylüyor.

LG ayrıca farklı icatlarla CES’te yerini aldı. Arabalarda kullanılabilecek olan 12.3 inç boyutundaki şeffaf OLED panel bilgi ünitesi olarak işlev görebilecek. LG Display ayrıca Oxide arka panel teknolojisini, her tarafı yalnızca 0.11 inç kalınlıkta olan ve sadece 2.8W güç tüketen dizüstü bilgisayarlar için ideal olan, 13.3 ve 27 inçlik 4K monitörler üretiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir