İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LNR Coin Nedir? | Lunar Uygulaması Nedir? | LNR Coin Hakkında Bilgiler

Lunar, kripto ile arayüz oluşturma şeklimizde devrim yaratmayı amaçlayan bir DeFi ekosistemidir.

Lunar, sadece bir mem belirteci değildir.

Lunar ekosisteminin bugüne kadarki en başarılı BSC projelerinden biri olma potansiyeline sahip olmasının nedenlerinden bazılarını aşağıdaki maddelerden keşfedin.

 • Devrim niteliğinde kullanım örneği: Kesintisiz bir kullanıcı deneyimi ile tüm kripto ve NFT alım satım sürecini birbirine bağlı tek bir platformda birleştiriyor.
 • Tük kriptoları bağlama: Plexus™ teknolojimiz, tek bir tıklamayla farklı blok zincirleri arasında hemen hemen tüm jeton veya NFT ticareti yapmanızı sağlayacaktır.
 • Belirteç ekosistemi: Doğal yansımalarda LNR sahiplerine %3, likiditeye %3, büyüme ve gelişmeye %5,5 ve NFT sahibi yansımalarına %0,5.
 • Tutucu yansımalar: LNR sahipleri, pasif yansımalarda tüm LNR işlemlerinin %3’ünü alır. NFT sahipleri, pasif yansımalarda tüm LNR işlemlerinin %0,5’ini alır.
 • Balina korumalı: Balinaların etkisini en aza indirmek için %1 maksimum ticaret ve %1 maksimum cüzdan boyutları uygulanır. Likidite de 1 yıl süreyle kilitlenmiştir.

Lunar Uygulaması Nedir?

Lunar, kripto ile arayüz oluşturma şeklimizde bir paradigma kaymasını temsil ediyor. İhtiyacınız olan tüm işlevleri tek bir platformda birleştirmeyi amaçlıyor: cüzdanlar, alım satım, portföy takibi, fiyat takibi, ödül takibi, izleme listeleri, jeton keşfi, bahis, NFT ticareti ve daha fazlasını satın almanızı ve satın almanızı sağlayan birbirine bağlı tek bir uygulamada birleştiriyor. Lunar uygulaması ile farklı blok zincirleri arasında sorunsuz bir şekilde ticaret yapabilirsiniz.

 • Tüm kripto alım satım sürecini sorunsuz, sezgisel bir deneyim haline getirir.
 • 10’dan fazla ayrı aleti tek, sürtünmesiz bir platformla değiştirir.
 • Birbirine bağlı özellikler, tamamen yeni kullanıcı işlevlerinin kilidini açar.
 • Tek bir tıklamayla farklı blok zincirleri arasında hemen hemen tüm belirteçleri veya NFT’leri takas edebilirsiniz.

Lunar Kristalleri NFT’leri

Lunar kristalleri, Lunar ekosistemine bağlandıklarında kullanıcılar için özel güçlerin kilidini açan bir NFT koleksiyonudur. Ayrıca sahipleri için pasif LNR jeton yansımaları üretirler. Her biri kendine özgü güçlere ve LNR yansıma miktarlarına sahip, değişen nadirlikte 8 farklı kristal türü vardır.

 • Ay Ekosistemi boyunca özel avantajların, indirimlerin ve yeteneklerin kilidini açın.
 • Yansımalarda LNR işlemlerinin yüzdesini kazanın.
 • Ekosistem büyüdükçe talebi artırabilecek son derece havalı bir sanat eserine sahip olun.

LNR Coin Nedir?

LNR, sahiplerine pasif kazanç dağıtan ve tüm Lunar ekosistemini kolaylaştıran bir BSC simgesidir. Lunar’ın dağıtımı, güvenli ve istikrarlı bir likidite havuzu ve piyasa değeri sağlar.

LNR maksimum arz miktarı 1.000.000.000.000.000 olarak sabitlenmiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

LNR coin şuan için sadece BitMart borsasında satılmaktadır.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...