Kapat

Loopring ( LRC ) coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Loopring ( LRC ) coin nedir? Geleceği var mı?

Loopring ( LRC ) coin nedir?

Loopring, sadece bir protokol değil aynı zamanda kullanıcıları karşı tarafın risklerinden koruyan ve ticaret maliyetini düşürerek kripto ile yapılan alışverişlerde işlem yapan merkezi olmayan bir otomatik yürütme sistemidir. Kripto para birimlerinin likiditesini bir araya getirerek, geleceğin finansal sistemini inşa etmeyi hedefliyorlar.

Emirler ve ticaret fonları, blok zincir üzerindeki merkezi olmayan akıllı bir sözleşme kapsamında kontrol edilirken otomatik olarak uygulanır.

Loopring’in Geleceği var mı?

Loopring sistemi kripto paralar arasında alım satım güvenlik konusunda kullanıcılara ekstra güvenlik ve likidite sağlıyor. Satın alınan kripto bedeli ürün elinize ulaşmadan cüzdanınızdan çıkmıyor. Bu esnada kripto fiyatında herhangi bir değişiklik olsa da satın alındığı anki fiyat geçerli oluyor. DDOS ve benzeri saldırılara karşı ekstra güvenlik içeren Loopring kripto para değiş tokuşları ve ticaretine yeni bir soluk getirebilir.

Kullanıcıların en büyük korkusu iflas etme gibi konularda da alt limit ve riskleri azaltma gibi yeni projeleri mevcuttur.

Yatırımcısını güldürecek potansiyele sahip bir kripto paradır.

LRC coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  PotCoin (POT) nedir? Geleceği var mı?

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir