Lunyr ( LUN ) Coin nedir? Geleceği var mı?

 • Admin Admin

Lunyr ( LUN ) Coin nedir?

Lunyr, Ethereum merkezli evrensel bir bilgi veri tabanı olarak düşünülebilir. Kullanıcılar bu bilgi ağına katkıda bulunması karşılığında LUN coin ile ödüllendiriliyor. Hedefleri; ” Güvenilir ve doğru bilgileri bulmak için internetin başlangıç ​​noktası olmayı hedefliyoruz.”

Makale oluşturarak veya bunları düzenleyerek bilgileri platformla paylaşırsınız. Bu makaleler, Vikipedi’nin arkasındaki fikirle benzer şekilde, merkezi olmayan bir bilgi tabanına yerleştirilir. Bilgilerinize bir hakemlik incelemesi süreci uygulanır. Eşleriniz içeriği onaylıyorsa yayınlanır ve ödüllendirilirsiniz.

Uzun vadeli vizyonları ise geliştiricilerin Yapay Zeka, Sanal Gerçeklik, Artırılmış Gerçeklik ve daha pek çok alanda yeni nesil uygulamalar oluşturmak için kullanabilecekleri bir bilgi tabanı API geliştirmektir.

Geleceği var mı?

Kripto paraların temel yapısı ve geliştirilebilir uygulamalara ışık tutacak bilgileri ve tüm verileri wikipedia gibi kullanıcılardan alan bu sistemin gelişimi hızlı olacaktır.

LUN coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • fatih
  1 ay önce

  aylardır çok yüksek fiyatlarda seyreden bu coini anlık çok uygun fiyattan alınabilir

  0
 • hüseyin
  1 ay önce

  sanal gerçeklik üzerine kurgulanmış coinler güzel kazandırdı

  0