İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LUS Coin Nedir? | Luna Rush Nedir? | LUS Coin Hakkında Bilgiler

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur.

Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime tarzı sıradan bir asma oyunudur, bu strateji hakkında artımlı bir oyundur. Oyundaki her karakter detaylı bir şekilde yapılmıştır. Gösterişli efektler ve nihai silahın sizi bağımlısı yapma garantisi! Savaşçılarınızı toplayın, onları güçlü kahramanlar olmaları için EĞİTİN veya GELİŞİM için onları Ruh malzemesine dönüştürün.

  • Diğer oyuncularla savaşabilir, arkadaşlarınızla takım kurabilir, bir turnuva kazanabilir ve stratejiniz ve şansınızla para kazanabilirsiniz.
  • Luna Rush’da 11 farklı savaşçı var ve her savaşçıya karşılık gelen benzersiz becerilere sahip. Savaşçının gücünü artırmak için füzyon ve seviye atlamak, daha fazla beceri öğrenmek ve daha fazla silah sağlamak gerekir. Savaşçılar pazardan satın alınabilir veya oyun mağazasından çağrılabilir.
  • Oyuncular, jeton kazanmak için Boss avına, PVP savaşlarına, günlük aktivitelere, Turnuvaya, Lider Tablosuna, Bahis’e katılırlar.
  • Kazanmak için Oyna!

Luna Rush Metaverse

Luna Rush, GameFi dünyaları arasında portallar açarak Luna Metaverse’i yaratmanın ilk adımını atacak! Ve bir sonraki büyük şey için net bir strateji planladırlar. Belirlenen üç ana hedefi:

  1. Daha fazla yeni kullanıcı edinme: Topluluk büyüdükçe, Luna Rush daha hızlı bir oranda daha fazla kullanıcı çekecek ve sonunda içinde birçok heyecan verici aktivite bulunan bir toplum haline gelecektir.
  2. Luna Rush’ı daha sürdürülebilir kılmak: Luna Rush’ı sürdürülebilir ve sağlıklı bir dünya yapmak, projeyi ve tüm yatırımcıların ve kullanıcıların faydalarını korumak için geliştirme ekibi için bir zorunluluktur.
  3. Luna Rush’ı bir oyunun ötesinde yapmak: Metaverse tutkusunu akılda tutarak ekibin misyonu hareketli bir dünya inşa etmektir. Çok çeşitli, ilginç ve zorlu aktiviteler planlanmaktadır.

Bu hedefleri göz önünde bulundurarak, belirli eylemlerle Mart 2022 için net bir yol haritası oluşturdular.

LUS Coin Nedir?

Luna Rush Token (LUS), Binance Smart Chain’de yayınlanan Luna Rush’ın yönetim belirtecidir. LUS, LunaRush’ın yönetim belirteci olan 350.000.000 önceden mayınlı bir belirteçtir.

LUS Coin Nasıl Alınır?

LUS token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...