İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LUS Coin Nedir? | Luna Rush Nedir? | LUS Coin Hakkında Bilgiler

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur.

Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime tarzı sıradan bir asma oyunudur, bu strateji hakkında artımlı bir oyundur. Oyundaki her karakter detaylı bir şekilde yapılmıştır. Gösterişli efektler ve nihai silahın sizi bağımlısı yapma garantisi! Savaşçılarınızı toplayın, onları güçlü kahramanlar olmaları için EĞİTİN veya GELİŞİM için onları Ruh malzemesine dönüştürün.

  • Diğer oyuncularla savaşabilir, arkadaşlarınızla takım kurabilir, bir turnuva kazanabilir ve stratejiniz ve şansınızla para kazanabilirsiniz.
  • Luna Rush’da 11 farklı savaşçı var ve her savaşçıya karşılık gelen benzersiz becerilere sahip. Savaşçının gücünü artırmak için füzyon ve seviye atlamak, daha fazla beceri öğrenmek ve daha fazla silah sağlamak gerekir. Savaşçılar pazardan satın alınabilir veya oyun mağazasından çağrılabilir.
  • Oyuncular, jeton kazanmak için Boss avına, PVP savaşlarına, günlük aktivitelere, Turnuvaya, Lider Tablosuna, Bahis’e katılırlar.
  • Kazanmak için Oyna!

Luna Rush Metaverse

Luna Rush, GameFi dünyaları arasında portallar açarak Luna Metaverse’i yaratmanın ilk adımını atacak! Ve bir sonraki büyük şey için net bir strateji planladırlar. Belirlenen üç ana hedefi:

  1. Daha fazla yeni kullanıcı edinme: Topluluk büyüdükçe, Luna Rush daha hızlı bir oranda daha fazla kullanıcı çekecek ve sonunda içinde birçok heyecan verici aktivite bulunan bir toplum haline gelecektir.
  2. Luna Rush’ı daha sürdürülebilir kılmak: Luna Rush’ı sürdürülebilir ve sağlıklı bir dünya yapmak, projeyi ve tüm yatırımcıların ve kullanıcıların faydalarını korumak için geliştirme ekibi için bir zorunluluktur.
  3. Luna Rush’ı bir oyunun ötesinde yapmak: Metaverse tutkusunu akılda tutarak ekibin misyonu hareketli bir dünya inşa etmektir. Çok çeşitli, ilginç ve zorlu aktiviteler planlanmaktadır.

Bu hedefleri göz önünde bulundurarak, belirli eylemlerle Mart 2022 için net bir yol haritası oluşturdular.

LUS Coin Nedir?

Luna Rush Token (LUS), Binance Smart Chain’de yayınlanan Luna Rush’ın yönetim belirtecidir. LUS, LunaRush’ın yönetim belirteci olan 350.000.000 önceden mayınlı bir belirteçtir.

LUS Coin Nasıl Alınır?

LUS token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...