İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LUS Coin Nedir? | Luna Rush Nedir? | LUS Coin Hakkında Bilgiler

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur.

Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime tarzı sıradan bir asma oyunudur, bu strateji hakkında artımlı bir oyundur. Oyundaki her karakter detaylı bir şekilde yapılmıştır. Gösterişli efektler ve nihai silahın sizi bağımlısı yapma garantisi! Savaşçılarınızı toplayın, onları güçlü kahramanlar olmaları için EĞİTİN veya GELİŞİM için onları Ruh malzemesine dönüştürün.

  • Diğer oyuncularla savaşabilir, arkadaşlarınızla takım kurabilir, bir turnuva kazanabilir ve stratejiniz ve şansınızla para kazanabilirsiniz.
  • Luna Rush’da 11 farklı savaşçı var ve her savaşçıya karşılık gelen benzersiz becerilere sahip. Savaşçının gücünü artırmak için füzyon ve seviye atlamak, daha fazla beceri öğrenmek ve daha fazla silah sağlamak gerekir. Savaşçılar pazardan satın alınabilir veya oyun mağazasından çağrılabilir.
  • Oyuncular, jeton kazanmak için Boss avına, PVP savaşlarına, günlük aktivitelere, Turnuvaya, Lider Tablosuna, Bahis’e katılırlar.
  • Kazanmak için Oyna!

Luna Rush Metaverse

Luna Rush, GameFi dünyaları arasında portallar açarak Luna Metaverse’i yaratmanın ilk adımını atacak! Ve bir sonraki büyük şey için net bir strateji planladırlar. Belirlenen üç ana hedefi:

  1. Daha fazla yeni kullanıcı edinme: Topluluk büyüdükçe, Luna Rush daha hızlı bir oranda daha fazla kullanıcı çekecek ve sonunda içinde birçok heyecan verici aktivite bulunan bir toplum haline gelecektir.
  2. Luna Rush’ı daha sürdürülebilir kılmak: Luna Rush’ı sürdürülebilir ve sağlıklı bir dünya yapmak, projeyi ve tüm yatırımcıların ve kullanıcıların faydalarını korumak için geliştirme ekibi için bir zorunluluktur.
  3. Luna Rush’ı bir oyunun ötesinde yapmak: Metaverse tutkusunu akılda tutarak ekibin misyonu hareketli bir dünya inşa etmektir. Çok çeşitli, ilginç ve zorlu aktiviteler planlanmaktadır.

Bu hedefleri göz önünde bulundurarak, belirli eylemlerle Mart 2022 için net bir yol haritası oluşturdular.

LUS Coin Nedir?

Luna Rush Token (LUS), Binance Smart Chain’de yayınlanan Luna Rush’ın yönetim belirtecidir. LUS, LunaRush’ın yönetim belirteci olan 350.000.000 önceden mayınlı bir belirteçtir.

LUS Coin Nasıl Alınır?

LUS token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...