Kapat

Mafia 3, Bir Haftalığına Oynaması Ücretsiz Oldu

Anasayfa
HABER Mafia 3, Bir Haftalığına Oynaması Ücretsiz Oldu

Serinin oldukça başarılı olan oyunu Mafia II’den sonra 2016 yılında piyasaya sürülen Mafia III, Steam üzerinde 7 Mayıs’a kadar ücretsiz oldu.

New Bordeaux isimli kurgu bir şehirde geçen oyun, şehirde yeni bir suç organizasyonu kurmayı amaçlayan Lincoln Clay isimli karakterin hikayesini konu alıyor.

Yayınlandıktan sonra bazı eleştirilere maruz kalan Mafia III, hikaye, karakter ve müzik konusunda olumlu not alırken, oynanış ve teknik sorunlar nedeniyle tepki çekmişti.

Yayıncı 2K Games’in en çok satan oyunlarından biri haline gelen Mafia III, çıkışının ilk haftasında 4.5 milyon kopya satarak büyük bir başarı elde etti.

Mafya III, 1960’ların sonlarında, kurgusal bir Amerikan kenti olan New Bordeaux’da geçiyor. Amerika’nın güney eyaletlerinden biri gibi görünen ve kıyı şeridinde yer alan şehir, adalar, endüstriyel kompleksler, yüksek katlı ofisler ve büyük bataklık alanlarıyla birbirine bağlanmış geniş bir yol ağına sahip bölgelerden meydana geliyor.

Hikayenin geçtiği şehirde Marcano Ailesi isimli bir mafya kontrol halinde olsa da, İrlanda Çetesi ve Haitililer’den meydana gelen Kara Çete de aynı zamanda şehirde hüküm sürüyor.

Oyunu 7 Mayıs’a kadar ücretsiz oynayabilmek için Steam üzerinden indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Google Chrome Global Better Ads Standartlarına Uyumlu Hale Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir