Kapat

Matrix 4 Duyuruldu! Keanu Reeves ve Carrie Anne-Moss Yeniden Bir Araya Geliyor

Anasayfa
HABER Matrix 4 Duyuruldu! Keanu Reeves ve Carrie Anne-Moss Yeniden Bir Araya Geliyor

Resmi olarak yapılan açıklamaya göre Matrix evreni hayranlarını oldukça sevindirecek bir kararla geri dönüyor. Önceki filmlerde Neo ve Trinity karakterlerini oynayan Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss, dördüncü Matrix filmi için yeniden bir araya geliyor.

Warner Bros. tarafından salı günü yapılan açıklamada Matrix serisini kardeşi Lilly Wachowski ile ortak olarak oluşturan Lana Wachowski, filmin yönetmeni ve senaristi olacak. Aleksandar Hemon ve David Mitchell ise yardımcı senaristler olarak görev yapacak.

Warner Bros. başkanı Toby Emmerich Variety‘ye yaptığı açıklamada, “Matrix serisine Lana ile tekrar giriş yaptığımızdan dolayı çok heyecanlıyız” dedi. “Eşsiz ve orijinal bir film yapımcısı olduğundan dolayı, Matrix evreninde yeni bir yapımı onun yazıp yönetmesinden büyük bir heyecan duyuyoruz” şeklinde açıklamalarına devam etti.

Lana Wachowski ise yaptığı açıklamada, “Lilly ile beraber 20 yıl önce gerçeklik kavramı ile ilgili olan fikirlerimiz artık daha somut bir hale geldi, bu karakterler ile yeniden çalışacağım için çok mutluyum” şeklinde belirtti.

İlk filmi ile 1999 yılında seyirciyle buluşan Matrix, toplam 1.6 milyar dolarlık hasılatı ile sinema dünyasında hatırı sayılır bir başarı elde etmişti.

İçeriği ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunulmayan filmin yayın tarihi henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Fair ( FAIR ) coin nedir? Geleceği var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir