Kapat

Mercury Cash ( MER ) coin nedir?

Anasayfa
Kripto Para Mercury Cash ( MER ) coin nedir?

Mercury Cash ( MER ) coin nedir?

Mercury Cash,  cryptocurrencies için yeni dijital nesil için düzenlenmiş bir banka yaratmak amacıyla kurulmuş bir ticaret platformudur .

Şirket Haziran 2016'da Victor Romero tarafından kuruldu. Mercury Cash'in merkezi Orlando, Florida'dadır. Geleneksel bankalardan daha hızlı ve daha ucuz bankacılık hizmetleri de dahil olmak üzere, ortak kişiler için finansal çözümler üretmek amacıyla inşa edilmiştir.

Ocak ayında Mercury Cash, popüler New York merkezli dijital para birimi Dash ile ortaklık anlaşması yaptığı duyuruldu. Dash, şimdi Güney Amerika'daki ağını genişletmek için Mercury Cash'i kullanıyor (Mercury Cash'in kullanıcı tabanının %50'si Güney Amerika'dan geliyor).

Mercury Cash'in şu an yaklaşık 5.000 kayıtlı kullanıcısı var. Borsa 2017 yılında başlatıldı.

Mercury Cash'e Android veya iOS için bir uygulama aracılığıyla erişebilirsiniz. Platform, oldukça güvenli bir depolama alanı sunar. Tüm müşterilerin de koruma sigortası vardır. Ek olarak Mercury Cash, yerel para birimi gibi anında para alışverişi yapmanızı sağlar.

Mercury Özellikleri

  • Mercury para birimleri ile kripto para alıp satma
  • Finansman ve para çekme işlemleri için farklı banka hesaplarını yapılandırma
  • Anında satın almak için farklı borç ve kredi kartları
  • IOS ve Android mobil uygulamaları üzerinden tam ticaret desteği
  • Gerçek zamanlı fiyat çizelgelerini görüntüle
  • E-posta veya cüzdan adresiyle kriptocurrency gönder
  • Fiyatlar hakkında uyarı ayarlayabilme

Mercury Cash'in arkasında kim var?

Mercury Cash, Victor Romero (CEO ve Kurucu) tarafından idare edilmektedir. Şirketin toplam 50 çalışanı var. 11 çalışanın çoğu Orlando'da, diğerlerinin çoğu Latin Amerika'da yaşamaktadır.

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Populous ( PPT ) coin nedir? Geleceği var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir