İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası çözümü!

WordPress sitelerine contact form 7 iletişim formu eklerken en sık karşılaşılan hataların başında " Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin​ ya da yönetici ile başka bir yöntemle iletişime geçin." gelir. İlk çözüm yötenmeti olarak genelde eklenti silinip yüklenir zaman zaman işe yarasada genelde çözüm bu değildir.

Satın aldığımız hosting sunucusu düşük trafikli ise spam mail gönderimine engel olmak için mail seçeneği kapalı olarak tutulmaktadır. Spam maillere karşı bir çok hosting firması mail gönderiminde sadece SMTP (Basit Posta Aktarım Protokolü) sunucusunu kullanır. Sitenizde contact form 7 iletişim formu kullanmak için sitenin SMTP üzerinden mail göndermesini sağlamanız gerekiyor.

 

Contact form 7 SMTP yönlendirme ayaları için;

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ WordPress Site Yönetim Penceresinden

→ Eklentiler

→ WP-Mail-SMTP eklentisini yüklüyoruz.

→ Daha WP-Mail-SMTP ayarlar sekmesinden Yönlendirilecek mail adresi, SMTP sunucu adresi, Mail adresimiz ve Şifresini giriyoruz.

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ayarları bitirdikten sonra kaydediyoruz ve mailler artık gelecektir.

 

Contact form 7 iletinizi gönderme başarısız oldu, Contact form 7 hatası, Contact form 7 mail göndermiyor, lütfen daha sonra tekrar deneyin, contact form 7 ayarları, contact form 7 smtp ayarları nasıl yapılır, wordpress mail gönderme çalışmıyor, wordpress mail özelliğini kullanamıyorum, wordpress maillerde hata veriyor, wordpres eklenti ayarlarında sıkıntı var, wordpress mail formu hatasıi wordpress contact mail hatası alıyorum.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar