İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Metal telefon kılıfı kullanmak mobil çekim gücünü etkiler mi?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Cep telefonu fiyatları her geçen gün artmaya devam ediyor. Yüksek fiyatlar vererek alınan telefonların kısa sürede yıpranmaması ve darbe sonrası kılmaması için genelde kılıf kullanılıyor. Ancak telefon kılıflarının bazıları mobil veri çekim gücünü ciddi oranda düşürüyor. Özellikle çerçeve şeklinde telefonu saran alüminyum kılıflardan bu konuda uzak durmak gerekiyor.

Metal kılıflar çekim gücünü düşürür mü?

Telefonun şebeke çekimini sağlayan antenler genelde yan kısımlarında olduğundan dolayı bu tarz kılıflar antenin çekim gücünü düşürüyor. Telefonunuzda 4,5G yada 3G hat olmasına rağmen Edge kullanmanıza neden oluyor. Bu tarz kılıfları çıkarttığınızda çekimdeki farkı net bir şekilde görebilirsiniz. Telefonu tamamen kaplayan metal kılıf kullanımında aynı şekilde telefonun çekim gücünü düşürüyor.

Önerimiz silikon kılıfları daha çok tercih etmenizdir.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar