İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Metaverse (ETP) coin nedir?

Metaverse akıllı özelliklerin ve dijital kimliklerin merkezi olmayan açık bir platformudur. Platform kamu blokaj zinciri teknolojisine dayanıyor. Amaç akıllı özelliklere sahip bir web oluşturmak için dijital varlıkları ve dijital kimlikleri  birleştirerek “İnternetin Değeri” altyapısını oluşturmaktır.

Daha temel terimlerle Metaverse Çin’de yapılan bir blokçudur. Bazıları Ethereum’un Çin versiyonu derler. Tıpkı Çin’in Baidu yerine Google ya da Facebook yerine WeChat olduğu gibi, Metaverse hızla Çin’in Ethereum’u haline geliyor .

Metaverse projesine ViewFin.com tarafından liderlik ediliyor. Çinli şirket, blok zincir dijital varlıkları konusunda uzmanlaşmış ve Çin’deki haberleri çok yakından takip ediyor. Proje, Çin blokçu teknoloji endüstrisinin önde gelen isimlerinin başında gelen Eric Gu tarafından kuruldu.

Metaverse’ın amacı yeni bir ekonomik model oluşturmaktır. Açık kaynak kodlu kamu blokajı projesi, ICO’larda 2016 ve 2017 yılları arasında gerçekleşen Entropy belirteçlerinin (ETP) kullanımı etrafında dönüyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Metaverse Özellikleri

Dijital Varlık Kaydı:

Dijital varlıklar giderek önemi artan yeni bir varlık türüdür. Metaverse, sadece birkaç tıklama ile varlıklarınıza zincirin üzerinde erişim imkanı sağlamaktadır.

Dijital Kimlik Tasarımı:

Metaverse’de kayıtlar sonsuza dek devam edecektir. Siza ait olan dijital kimliğiniz platform üzerinde sonsuza dek sizin adınıza kayıtlı olarak kalacaktır. Herhangi bir iptal ve zaman aşımı süresi yoktur.

Oracle Aracı:

Oracles adı verilen aracı hizmetler, metaverse ve gerçek dünya arasındaki bağlantı olarak hareket eden ademi merkeziyetçi bir itibar sistemi üzerine inşa edilmiştir. Oracles, internetten spor puanları çıkarmak için tasarlanmış yazılım programları olabilir.

Merkezi Olmayan Değişim:

Kullanıcılar Metaverse üzerinden özgürce ve kolayca değer değişimi yapabilirler. Genel olarak, Metaverse blok zinciri yeni bir ekonomik model yaratmak istiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar