İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MHUNT Coin Nedir? | MetaShooter Nedir? | MHUNT Coin Bilgileri

MetaShooter, ilk merkezi olmayan blok zinciri tabanlı avcılık metaverse’dir. MetaShooter, açık dünyada gerçekçi avlanma deneyimi yaşayabilecekleri ve para kazanma fırsatları ile birçok aktivite geliştirebilecekleri bir toplulukta milyonlarca oyun tutkunu arasına katılıyor. MetaShooter, keskin dinamikler ve grafikler elde etmek için Nvidia ve SpeedTree varlıklarını kullanan Unreal Engine üzerine kurulmuştur.

  • Gerçek avlanmayı deneyimleyin: VR uyumluluğu ile turnuvalarda, çok oyunculu ve çarpıcı görsellerle oynayın.
  • Avla ve Kazan: Kupa avlayarak, turnuvalar kazanarak ve daha fazlasıyla jeton ödülleri kazanın.
  • Özelleştirme ve Yükseltme: Avcılık ekipmanını satın alın, yükseltin ve avcınızı özelleştirin.
  • Geliştirme: Av arazileri satın alın, kuleler inşa edin, NFT köpekleri yetiştirin ve pasif gelir elde edin.
  • Açık Dünyayı keşfedin: Çeşitli ortamları, çarpıcı görselleri ve gerçekçi dinamikleri deneyimleyin.

MetaShooter, Arcade ve Stratejik oyun türleri sağlıyor, ekip blok zincirinde üst düzey bir ürün geliştiriyor ve sadece p2e oyuncularını değil, aynı zamanda gerçek oyuncuları da hedefliyor. MetaShooter, kitlesel benimsemeye gitmeyi ve gerçek Web 2 oyuncularını blok zinciri dünyasına aktarmayı planlıyor. Planlardan biri, klasik oyuncuları MetaShooter tarafından sağlanan oyun modlarıyla p2e avantajlarıyla tanıştırmaktır.

Oyuncular nasıl kazanabilir?

Oyuncu bir avcı olabilir, hayvanları avlamak için çeşitli ekipmanlar satın alabilir. Hayvan nadirliğine bağlı olarak oyuncular MHUNT jeton ödülü alacaklar, ayrıca avlanan NFT’leri yem, yem, görünüm için kullanabilir ve başkalarına satabilirler. Ek olarak, oyuncular görevleri/zorlukları tamamlayabilir ve ödüller kazanabilir, ayrıca ödül fonu için turnuvalara katılabilirler. Bir başka yol da av arazileri satın almak, evler inşa etmek, av köpekleri yetiştirmek, kuleler inşa etmek ve onlardan para kazanmaktır.

MHUNT Coin Nedir?

MetaShooter (MHUNT) belirteci, Polygon blok zincirinde alınıp satılabilen bir Poligon (Matic) blok zinciri tabanlı kriptografik jetondur. Bu token, oyuncular ve yatırımcılar için bağımsız bir değer deposu olarak MetaShooter platformunda ana para birimi olarak kullanılacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

NFT alım satımlarında, satın almalarında veya bağışlarında MetaShooter (MHUNT) belirtecini kullanmak, kullanıcılara önemli ölçüde daha düşük işlem ücretleri sağlayacaktır . MHUNT belirteci tüm platform için önemli bir değere sahiptir . MetaShooter, jetonlarını bir ödeme seçeneği olarak sunar ve sonuçta tüm işlemler MetaShooter jetonları kullanılarak gerçekleştirilecektir. Tüm NFT alımları, satışları, üretim, listeleme, bağışlar, ödüller ve DAO , MHUNT tokeninde gerçekleştirilecektir. Bu , sabit jeton hacmini ve dolaşımdaki arzı garanti edecektir.

Kripto para birimi veya kredi kartı, PayPal ve diğerleri gibi geleneksel ödeme yöntemleriyle yapılan para yatırma işlemleri, otomatik ve şeffaf bir şekilde MHUNT jetonlarına dönüştürülecek (para sahiplerinden satın alınarak) ve daha sonra işlemi tamamlamak için kullanılacaktır.

Yönlendirme ve ödül sistemleri ayrıca MetaShooter belirteçlerini kullanacaktır. Cüzdan kullanıcıları, etkileyiciler, sosyal medya hesapları, bloglar ve haber kuruluşları, referans ödüllerini MetaShooter belirteçlerinde alacaklar.

MHUNT Coin Bilgileri

MHUNT ekibi, 2022 – 2023 yol haritası, vizyonu ve misyonu hakkındaki bilgileri metashooter.gg resmi web sitesinden inceleyebilirsiniz. MHUNT geleceği ve hakkındaki kullanıcı yorumlarını MHUNT Telegram grubundan takip edebilirsiniz. MetaShooter hakkında tüm bilgiler;

MHUNT Coin Nasıl Alınır?

MHUNT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, AscendEX, BitMart ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, MHUNT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MHUNT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...