İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MHUNT Coin Nedir? | MetaShooter Nedir? | MHUNT Coin Bilgileri

MetaShooter, ilk merkezi olmayan blok zinciri tabanlı avcılık metaverse’dir. MetaShooter, açık dünyada gerçekçi avlanma deneyimi yaşayabilecekleri ve para kazanma fırsatları ile birçok aktivite geliştirebilecekleri bir toplulukta milyonlarca oyun tutkunu arasına katılıyor. MetaShooter, keskin dinamikler ve grafikler elde etmek için Nvidia ve SpeedTree varlıklarını kullanan Unreal Engine üzerine kurulmuştur.

  • Gerçek avlanmayı deneyimleyin: VR uyumluluğu ile turnuvalarda, çok oyunculu ve çarpıcı görsellerle oynayın.
  • Avla ve Kazan: Kupa avlayarak, turnuvalar kazanarak ve daha fazlasıyla jeton ödülleri kazanın.
  • Özelleştirme ve Yükseltme: Avcılık ekipmanını satın alın, yükseltin ve avcınızı özelleştirin.
  • Geliştirme: Av arazileri satın alın, kuleler inşa edin, NFT köpekleri yetiştirin ve pasif gelir elde edin.
  • Açık Dünyayı keşfedin: Çeşitli ortamları, çarpıcı görselleri ve gerçekçi dinamikleri deneyimleyin.

MetaShooter, Arcade ve Stratejik oyun türleri sağlıyor, ekip blok zincirinde üst düzey bir ürün geliştiriyor ve sadece p2e oyuncularını değil, aynı zamanda gerçek oyuncuları da hedefliyor. MetaShooter, kitlesel benimsemeye gitmeyi ve gerçek Web 2 oyuncularını blok zinciri dünyasına aktarmayı planlıyor. Planlardan biri, klasik oyuncuları MetaShooter tarafından sağlanan oyun modlarıyla p2e avantajlarıyla tanıştırmaktır.

Oyuncular nasıl kazanabilir?

Oyuncu bir avcı olabilir, hayvanları avlamak için çeşitli ekipmanlar satın alabilir. Hayvan nadirliğine bağlı olarak oyuncular MHUNT jeton ödülü alacaklar, ayrıca avlanan NFT’leri yem, yem, görünüm için kullanabilir ve başkalarına satabilirler. Ek olarak, oyuncular görevleri/zorlukları tamamlayabilir ve ödüller kazanabilir, ayrıca ödül fonu için turnuvalara katılabilirler. Bir başka yol da av arazileri satın almak, evler inşa etmek, av köpekleri yetiştirmek, kuleler inşa etmek ve onlardan para kazanmaktır.

MHUNT Coin Nedir?

MetaShooter (MHUNT) belirteci, Polygon blok zincirinde alınıp satılabilen bir Poligon (Matic) blok zinciri tabanlı kriptografik jetondur. Bu token, oyuncular ve yatırımcılar için bağımsız bir değer deposu olarak MetaShooter platformunda ana para birimi olarak kullanılacaktır.

NFT alım satımlarında, satın almalarında veya bağışlarında MetaShooter (MHUNT) belirtecini kullanmak, kullanıcılara önemli ölçüde daha düşük işlem ücretleri sağlayacaktır . MHUNT belirteci tüm platform için önemli bir değere sahiptir . MetaShooter, jetonlarını bir ödeme seçeneği olarak sunar ve sonuçta tüm işlemler MetaShooter jetonları kullanılarak gerçekleştirilecektir. Tüm NFT alımları, satışları, üretim, listeleme, bağışlar, ödüller ve DAO , MHUNT tokeninde gerçekleştirilecektir. Bu , sabit jeton hacmini ve dolaşımdaki arzı garanti edecektir.

Kripto para birimi veya kredi kartı, PayPal ve diğerleri gibi geleneksel ödeme yöntemleriyle yapılan para yatırma işlemleri, otomatik ve şeffaf bir şekilde MHUNT jetonlarına dönüştürülecek (para sahiplerinden satın alınarak) ve daha sonra işlemi tamamlamak için kullanılacaktır.

Yönlendirme ve ödül sistemleri ayrıca MetaShooter belirteçlerini kullanacaktır. Cüzdan kullanıcıları, etkileyiciler, sosyal medya hesapları, bloglar ve haber kuruluşları, referans ödüllerini MetaShooter belirteçlerinde alacaklar.

MHUNT Coin Nasıl Alınır?

MHUNT token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

OkLetsPlay, patentli, oluşturulmuş, test edilmiş ve piyasaya hazır gerçek paralı bir eSpor turnuvası platformudur. OkLetsPlay, hiper günlük 1v1 mobil oyun maçlarından mobil, PC ve...

Kripto Para

Plato Farm, insan uygarlığının evrimini simüle etmek için blok zincir teknolojisini kullanan bir metaversedir. Oyuncular, çok çalışarak vahşi bölgeyi insan uygarlığının zengin ve modern...

Kripto Para

Winerz, herhangi bir rekabetçi oyuna beceriye dayalı bahis mekaniği sağlayan bir blok zinciri teknolojisidir. Diğer rakipler arasındaki beceri oyunlarında kazanan oyuncuları ödüllendirmek için jeton...

Kripto Para

WAX Studios tarafından yaratılan Blockchain Brawlers, komik ve eğlenceli bir NFT karakter kadrosuna sahip, metaverse tarihindeki en sıradan oyna-kazan oyunudur. BRWL jetonları ile güçlendirilen her...