Kapat

Microsoft Çekilişle ‘Çirkin’ Windows 95 Kazağı Dağıtıyor

Anasayfa
HABER Microsoft Çekilişle ‘Çirkin’ Windows 95 Kazağı Dağıtıyor

Microsoft Perşembe günü attığı bir tweet ile şanslı hayranlarına “çirkin” bir Windows 95 kazağı hediye edeceğini duyurdu. Windows Twitter hesabında paylaşılan bilgilerde, hayranların Windows 95 kazağı kazanıp kazanmadığını öğrenmek için mesaj kutularını kontrol etmeleri söyleniyor.

Microsoft bu çekiliş için daha önce şirket ile etkileşime geçmiş ve “Windows’a olan sevgilerini belirtmiş” hayranların seçilmesinin daha olası olduğunu söylüyor.

Şirketin bu kazaklardan sadece 100 tane ürettirdiğini ve çoğunun halihazırda hayranlara dağıtıldığını ve çok az kazağın kaldığı belirtildi.

Kazağı “çirkin” olarak nitelendiren Microsoft’un aksine internette yüzlerce kişi kazağa sahip olmak istiyor. Kazak şu an için yalnızca Microsoft’un yaptığı çekiliş doğrultusunda elde edilebiliyor. Kazağın satışı henüz söz konusu değil.

Ancak satılması durumunda oldukça fazla talebin geleceği oldukça açık. Şirket attığı tweet’te: “Son moda özel  #Windows95 kazağının tanıtımını yapıyoruz. #WindowsUglySweater’e sahip olmak ister miydiniz? O zaman gelen kutunuzu kontrol edin çünkü birkaç şanslı hayranımıza bunlardan birini hediye edeceğiz.” şeklinde aktarıyor.

Türkiye’den bir hayranın kazağı kazanıp kazanmasının mümkün olup olmadığını ise henüz bilmiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Motorola, Moto G7 Serisini 7 Şubat'ta Brezilya'da Çıkarıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir