Kapat

Microsoft Kaizala Nedir? Nasıl Kullanılır?

Anasayfa
Uygulama Microsoft Kaizala Nedir? Nasıl Kullanılır?

Microsoft Kaizala, anlık mesajlaşma uygulamalarının şirketler ve büyük topluluklar tarafından sıklıkla tercih edilmesinden yola çıkılarak geliştirilmiştir. Özellikle WhatsApp platformu şirketler tarafından oldukça fazla tercih ediliyorken, şirketler için bu platformdan daha kullanışlı ve daha büyük kitleleri bir görüşme içerisinde toplayabilecek bir uygulama olarak ön plana çıkan Microsoft Kaizala geçtiğimiz aylarda tüm kullanıcıların kullanımına sunuldu.

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de kullanıma sunulan Kaizala, ülkemizde ciddi oranda ilgi görecek gibi duruyor. Kullanım kolaylığı ve kullanım sıkılığı açısında WhatsApp platformu ülkemizde iş dünyası tarafından sıklıkla tercih ediliyordu. Ancak Kaizala’nın iş dünyasına daha uygun olarak tasarlanması diğer uygulamaların pabucunu dama atabilir.

Uygulamada en çok dikkatimizi çeken özelliklerden bir tanesi de kullanıcılar için oluşturulmuş Kaizala kişisel alan bölümü oldu. Daha sonra hatırlamak istediğiniz notları ve gönderileri kaydedebildiğiniz bu bölüm sizin de dikkatinizi çekecektir.

Microsoft Kaizala Nedir?

Microsoft Kaizala, ticari amaçlı yada sosyal kuruşlar için kapsamlı bir sohbet, takım çalışması ve dosya paylaşım uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Grup içerisindeki kişilerle anlık mesajlaşma yapabilir, ekip çalışması başlatabilir yada toplantı planlaması yapabilirsiniz. Microsoft Kaizala kullanımı oldukça basit bir uygulamadır. İş dünyası için sağladığı özelliklerin yanı sıra kullanım ve erişim kolaylığı sayesinde kısa sürede iş dünyasında milyonlarca kullanıcıya ulaşması bekleniyor.

Microsoft Kaizala’nın WhatsApp’dan farkı nedir?

Şirketler için gruplar ve alt gruplar oluşturulabilen Microsoft Kaizala uygulamasında duyuru paylaşımları, toplantı planlaması, anket oluşturma ve dosya paylaşımı gibi iş hayatında işleri kolaylaştırabilecek bir çok yenilik birlikte sunuluyor.

Microsoft Kaizala, özellikle iş dünyasında WhatsApp kullanımını ciddi oranda azaltacak gibi duruyor. Kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren oldukça fazla ilgi gören uygulama kullanıcılar tarafından mobil marketlerde en çok indirilen uygulamalar arasında şimdiden yerini aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Microsoft Kaizala'da Duyuru Nasıl Yapılır?

Uygulamayı kullanmak için aşağıdaki linkten hemen indirebilir ve kayıt işlemi sonrasında arkadaşlarınız ile iletişime geçebilirsiniz. Uygulamayı ilk indiren kullanıcıların merak ettiği konuların başında “Microsoft Kaizala kayıt ücreti yada yıllık ücret var mıdır?” sorusu geliyor. Uygulamayı kullanan biri olarak şuan için Microsoft Kaizala yıllık ücret yada kayıt ücreti almıyor.

Microsoft Kaizala Nasıl Kullanılır?

→ Uygulamayı aşağıdaki mobil market bağlantılarından telefonunuza yükleyin.

→ Kaizala uygulamasına giriş yapın.

→ İlk ekranda kişisel bilgilerinizi girin“Adınız, Bölge Seçimi, Telefon Numarası”

→ Son olarak Numaranızı Doğrulayın ve mesaj olarak gelen kodu ekrana girin.

Microsoft Kaizala uygulamasına giriş yaptığınızda “Kişiler” bölümünden rehberdeki arkadaşlarını uygulamaya davet edebilir. Halihazırda uygulamayı kullanan arkadaşlarınız ile sohbet edebilir ya da yeni grup oluşturabilirsiniz. Ya da Kaizala Gruba Katıl özelliği sayesinde yakın bölgelerdeki grupları bulup bu gruplara katılabilirsiniz.

Son olarak Kaizala Web platformu sayesinde uygulamayı masaüstü bilgisayarlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

‎Microsoft Kaizala
‎Microsoft Kaizala
Microsoft Kaizala
Microsoft Kaizala
Price: Free

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir