Kapat

Microsoft Kaizala’da Toplantı Planlama!

Anasayfa
Çözüm Microsoft Kaizala’da Toplantı Planlama!

Microsoft tarafından iş dünyasının iletişim sorunlarını tek bir platformla çözme girişiminin bir sonucu olarak geliştirilen Microsoft Kaizala, sunduğu özelliklerle iş yerlerinde ilk tercih haline gelmeye devam ediyor.

Büyük veya küçük ölçekli tüm kuruluşlara hitap eden ve basit bir arayüze sahip olan Microsoft Kaizala kolay bir şekilde ekip çalışması başlatma, anket yapma, toplantı planlama, fatura gönderme, duyuru yapma, iş atama gibi özellikler sunuyor.

Bu yazımızda uygulamanın sunduğu çeşitli özellikler arasından toplantı planlama özelliğini ele alıyoruz.

Microsoft Kaizala’da Toplantı Planlama

Bir ekip çalışması için toplantılar hayati rol oynadığından dolayı Microsoft Kaizala’da bu işlem oldukça sade bir hale getirilmiş. Herhangi bir zaman kaybına yol açmayacak şekilde düzenlenen toplantı planlama özelliğinden faydalanmak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Uygulamayı açın ve ana ekranda en sağda bulunan “Keşfet” butonuna dokunun.
  • Çıkan seçenekler arasından “Kaiza Eylemleri”ni seçin.
  • Özellikler arasından “Toplanalım” isimli olanı bulun ve dokunun. Eğer bu özelliği sohbetlerinizin hızlı kullan bölümüne eklemek istiyorsanız “Ekle” seçeneğini seçin. Toplantı planlamak için “Deneyin” seçeneğini seçin.
  • Sonrasında toplantı planlamak istediğiniz grubu veya kişiyi seçerek toplantı hakkında detayları girin.
  • Bu ekranda toplantının başlığını, tarih ve saatini, süresini, yerini veya gündemini belirterek bunları açıklamak için ekstra zaman kaybetmeden toplantınızı kolay bir şekilde planlayabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Microsoft Kaizala Kişisel Alan Kullanımı & Özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir