Kapat

Minecraft Earth Betası Artık Türkiye’de! Minecraft Earth Nasıl İndirilir?

Anasayfa
HABER Minecraft Earth Betası Artık Türkiye’de! Minecraft Earth Nasıl İndirilir?

Dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Minecraft, yakın zamanda duyurduğu, artırılmış gerçeklik öğeleri ile desteklenmiş Minecraft Earth oyunu ile büyük merak uyandırmıştı. Oyun birçok ülkede kullanıma sunulsa da, Türkiye’de oynanamıyordu. Ancak oyunun betasına kayıt yapan oyunculara bugün gelen bilgilendirme e-postasına göre Minecraft Earth betası artık Türkiye’de oynanabiliyor.

Oyunu indirebilmek ve oynayabilmek için öncelikle aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz. Bazı cihazlar oyunu desteklemediğinden dolayı oyunu bu cihazlarda oynamak maalesef mümkün değil. Cihazınızın Minecraft Earth’ü destekleyip desteklemediğini oyunun Google Play sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Minecraft Earth
Minecraft Earth
Developer: Mojang
Price: Free

Minecraft Earth Nedir?

Minecraft’ın onuncu yılında sürpriz bir şekilde duyurulan Minecraft Earth, artırılmış gerçeklik ile desteklenmiş yeni bir oyun olarak Microsoft tarafından geliştirilmiştir. Gerçek Dünya’da Minecraft deneyimi yaşamanın mümkün olduğu Minecraft Earth’de kendi evrenimiz ve Minecraft evreni arasında oluşturulan köprü sayesinde Minecraft deneyimini evinizde, sokağınızda veya mahallenizde yaşayabileceksiniz.

Minecraft’ın bir Pokemon GO versiyonu olarak düşünebileceğimiz Minecraft Earth ile birlikte, gerçek Dünya’da Minecraft evrenini deneyimlemek, inşa etmek, hayatta kalmak mümkün hale geliyor. Ayrıca diğer oyuncular tarafından oluşturulan dünyaları gezmek ve kendi evreninizi dilediğiniz gibi şekillendirmek de mümkün. Microsoft tarafından Minecraft Earth için yayınlanan tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  ATM'lerde şok eden hata...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir