Kapat

Minecraft Earth Nasıl İndirilir? Ücretsiz Earth Kostümü Nasıl Alınır?

Anasayfa
Çözüm Minecraft Earth Nasıl İndirilir? Ücretsiz Earth Kostümü Nasıl Alınır?

Microsoft tarafından Minecraft’ın onuncu yılında sürpriz bir şekilde yayınlanan ve artırılmış gerçeklik sayesinde dünyamızı Minecraft evreni ile birleştiren Minecraft Earth bugün duyuruldu. Milyonlarca Minecraft hayranı Minecraft Earth’ün nasıl indirildiğini merak ediyor.

Öncelikle Minecraft.net üzerinden yapılan duyuruya göre oyunu ilk oynayan kişilerden olmak ve sadece Bedrock versiyonunda kullanılan ücretsiz Earth görünümünü kazanmak için bu yazımızda size yapmanız gerekenleri anlatacağız. Mobil ortam için geliştirilen oyunu oynayabilmek için cihazınızın en düşük Android 7 veya iOS 10 işletim sistemine sahip olması gerekiyor.

İlgili Haber

Minecraft Earth Nedir?

Minecraft Earth’ün kapalı betasına katılmak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Minecraft.net web sitesine gidin.
  • “Şimdi Kaydolun” butonuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkan ekranda “Hemen Kaydolun” butonuna tıklayın. İşlemi gerçekleştirmek için bir Microsoft hesabına veya Xbox Live hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer Microsoft hesabınız yoksa Microsoft’un web sitesinden hemen bir hesap oluşturun.
  • Sonrasında gerekli bilgileri girmeniz gerekiyor. Burada size Minecraft’ın başka hangi sürümlerini oynadığınıza dair bazı sorular sorulacak. Bunları cevapladıktan ve Google Kimliği kısmına Gmail adresinizi girdikten sonra kapalı betaya başarılı bir şekilde kayıt olacaksınız.
  • Bundan sonra sizinle iletişime geçilmesini beklemekten başka yapmanız gereken bir şey yok. Size gelen bilgilendirme e-postası ile oyunun indirme linki de yollanacaktır. Minecraft Earth kapalı beta sürümü ile bu yaz kullanıma sunulacak.

Ücretsiz Earth Kostümü Nasıl Alınır?

Yukarıdaki anlatıldığı gibi başarılı bir şekilde kayıt olduğunuz zaman kaydınızın başarılı olduğuna dair bir e-posta alacaksınız. Bu e-postada ücretsiz Earth görünümü için de bir kod bulunuyor. Earth görünümünü kullanmak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Gelen e-postada yer alan “Temanı Al” butonuna tıklayın.
  • Çıkan ekrandaki kutuya e-postada yer alan kodu girin.
  • Daha sonra çıkan ekranda “Confirm” seçeneğini seçtikten sonra Earth kostümüne oyun içinden ulaşabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Motorola Moto G7 Özellikleri '5000 mAh Batarya'

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir