Kapat

Minecraft Earth Nedir?

Anasayfa
Oyun Minecraft Earth Nedir?

Minecraft’ın onuncu yılında sürpriz bir şekilde duyurulan Minecraft Earth, artırılmış gerçeklik ile desteklenmiş yeni bir oyun olarak Microsoft tarafından bugün yayınlandı. Minecraft Earth ile gerçek Dünya’da Minecraft deneyimi yaşamak mümkün olacak.

Minecraft Earth’ün temelini oluşturan artırılmış gerçeklik sayesinde kendi evrenimiz ve Minecraft evreni arasında oluşturulan köprü ile Minecraft deneyimini evinizde, sokağınızda veya mahallenizde yaşayabileceksiniz.

Minecraft’ın bir Pokemon GO versiyonu olarak düşünebileceğimiz Minecraft Earth ile birlikte, gerçek Dünya’da Minecraft evrenini deneyimlemek, inşa etmek, hayatta kalmak mümkün hale geliyor. Ayrıca diğer oyuncular tarafından oluşturulan dünyaları da gezebilecek ve kendi evreninizi dilediğiniz gibi şekillendirebileceksiniz. Microsoft tarafından Minecraft Earth için yayınlanan tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mobil platformda çalışacak olan Minecraft Earth’ü indirmek için en az Android 7 veya iOS 10 işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor. Beta’ya katılmak ve oyunu mobilde denemek için acele etmeniz gerekebilir. Henüz yeni duyurulan Minecraft Earth kapalı betasına şu anda Dünya’nın dört bir yanından oyuncu kayıt oluyor.

Eğer siz de Minecraft Earth’ün nasıl indirileceğini ve kapalı betaya nasıl katılacağınızı merak ediyorsanız, bir sonraki yazımıza bir göz atın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Zenly nedir? Nasıl kullanılır? | Best Friends Only

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir