İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MixMarvel (MIX) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Toplam Arz

Blockchain teknolojisine dayalı birçok dijital para birimi ve projeler ile karşılaştık fakat eğlence içerikleri içerisinde bu kadar üzün süredir piyasada bulunan yani MixMarvel (MIX) Coin kadar yaşını almış tecrübeli bir ekip çok zor bulunur, hatta yok diyebiliriz. MixMarvel (MIX) Coin hedefi olan oyun sayısını açıklamış değil fakat henüz yayında olmayan fakat yayına girmeyi bekleyen birçok oyunu olduğunu anlaşmalı markaları ile belli ediyor.

Bir çoğumuz ready player one filmini izlemiştir. Dünya genelinde çok fazla sevildi ve izlendi aynı zamanda Türkiye ‘de uzunca bir dönem en çok sevilen filmler arasında 1. Sırada yer aldı. Film ile ilgili birçok teori ortaya atıldı tam olarak metaverse mü tanıtıldı yoksa sadece bir film mi henüz halen konuşulmaya devam ediyor. Şundan eminiz ki metaverse tam da bu filmde konusu geçen dünya şeklinde olacak.

MixMarvel (MIX) Coin Amacı Nedir?

Yazımız ‘da bahsi geçen film ile metaverse bağlantısı oldukça derindir. MixMarvel (MIX) Coin metaverse furyasına ayak uyduracak hatta ileriye yönelik büyük adımlar atacak bir dijital para, arkasında bulundurduğu ekip ile de oldukça büyük başarılara imza atacağını düşünüyoruz.

Resmi yazılarına göre tam anlamıyla yeni bir evrenin kapısın aralıyorlar cümleleri şu şekilde;

Advertisement. Scroll to continue reading.

“MixMarvel, dünya çapındaki kullanıcılar ve geliştiriciler tarafından yaratılan geniş bir 3D sanal oyun dünyası, bir dereceye kadar, Ready Player One adlı sinema filminin sanal dünyasının bir blok zinciri versiyonu oluşturmaya heveslidir.”

Burada belirtilen şekilde hedeflerini gerçekleştirmeye 2017 yılında başladılar yol haritaları ise her şeyi anlamınıza yardımcı oluyor. Ready Player One filmi ise sonradan hedef alınmış bir durum olsa bile amaca uygun şekilde ilerlemeye devam ediyorlar.

Bu yılın 4. Çeyreğinde yapmış oldukları açıklama;

“MixMarvel, iyi bilinen IP ve yüksek kaliteli içeriğe dayalı dijital dağıtım hizmetleri sağlayacaktır. Yatırımcıları ve kitlesel kullanıcıları ticaret, yaratma ve varlık ihracı gibi senaryolar aracılığıyla birbirine bağlamak, yeni bir merkezi olmayan uygulama ekosistemi yaratacaktır. MixMarvel, oyunlarda, içerik oluşturmada ve IP varlık dağıtımında yenilikçi blok zinciri teknolojisi uygulamaları yolunda ilerlemeye devam edecek.”

Birçok oyun severin bu haberi duyunca içten içe mutluluk çığlıkları attığını duyduk. Gerçekten büyük kolaylık ve günümüz şartlarına göre farklı bir ticaret anlayışı getirmek istedikleri çok belli. MixMarvel (MIX) Coin kripto para birimini yatırım amaçlı kullanmak isterseniz $0,03 dolar fiyat bandından sahip olabilirsiniz aynı zamanda şu anda #404. Sırada ve 5.200+ kişinin izleme listesinde yer alıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MIX Coin Nasıl Alınır?

MixMarvel toplam arz ve maksimum arz miktarı 10.000.000.000 MIX token’dir. MIX Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

BAND Coin Nedir?BAND Coin BilgileriBAND Coin Nasıl Alınır? Band Protocol(BAND), gerçek dünya verilerini ve API’leri toplayan ve akıllı sözleşmelere bağlayan zincirler arası bir veri...

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...