Modem erişim şifresini nasıl bulurum? | Zyxel, Airties, Asus, İnca, Tp link Modem erişim şifreleri nedir?

 • Yunus Emre ASLAN

Modem ayarlarını yapmamız için öncelikle bilgisayarımızından yada telefonumuzundan modem arayüzüne bağlantı kurmamız gerekmektedir. Bunun için arayüz kullanıcı adı ve şifresini bilmemiz gerekiyor. Modem arayüzüne giriş yaparak WiFi şifresini değiştirebilir, modeminizi yapılandırabilir, bağlantı ve ram belleği sıfırlayabilirsiniz. Modem erişim şifreleri ve kullanıcı adları genelde modem kullanım klavuzunda yada modem'in arka kısmında yazmaktadır.

Modem arayüzüne girmek için 192.168.1.1 ip adresini arama çubuğuna giriniz.

Modem kullanıcı adı ve şifresini daha önce değiştirmediyseniz aşağıdaki seçeneklerden biridir. Modemi ttnet aracılığı ile aldıysanız ttnet modemlerin şifresi genelde ttnet olabiliyor.

→ Kullanıcı adı %99 : Admin

 Şifre seçenekleri  : admin, 1234, ttnet, password

 

Zyxel modem şifresini bulamıyorum, airties modem şifresini bulamıyorum, tp link modem şifresini bulamıyorum, zyxel modem şifresi nedir, zyxel modeme bağlanamıyorum, airties modeme bağlanamıyorum, airties modem bağlantısı yok diyor, airties modem bağlantı sorunu nasıl çözülür, modem bağlantı sorunu çözümü, modem kullanıcı adını bulamıyorum, modem kullanıcı adları ve şifreleri nelerdir, modem bağlantı sorunları çözümü, modem arayüz bağlantısı nasıl yapılır, modem kurulumu nasıl yapılır, modem wifi şifresi değişimi nasıl yapılır.


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Şener kahveci
  4 gün önce

  Nasıl değiştirilip bu şifre

  0
 • Dogan
  4 ay önce

  Modemdeki wifi şifresini nasil degistiririm

  12
 • Cenk
  1 sene önce

  Modem wifi şifresi kırma ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Wifi şifresi çözme programları sağlıklı mıdır?

  10
 • Hakan
  1 sene önce

  Karşı komşumun wifi sine nasıl girerim bunun hakkında bir bilginiz var mıdır?

  8