Kapat

Modem erişim şifresini nasıl bulurum? | Zyxel, Airties, Asus, İnca, Tp link Modem erişim şifreleri nedir?

Anasayfa
Çözüm Modem erişim şifresini nasıl bulurum? | Zyxel, Airties, Asus, İnca, Tp link Modem erişim şifreleri nedir?

Modem ayarlarını yapmamız için öncelikle bilgisayarımızından yada telefonumuzundan modem arayüzüne bağlantı kurmamız gerekmektedir. Bunun için arayüz kullanıcı adı ve şifresini bilmemiz gerekiyor. Modem arayüzüne giriş yaparak WiFi şifresini değiştirebilir, modeminizi yapılandırabilir, bağlantı ve ram belleği sıfırlayabilirsiniz. Modem erişim şifreleri ve kullanıcı adları genelde modem kullanım klavuzunda yada modem'in arka kısmında yazmaktadır.

Modem arayüzüne girmek için 192.168.1.1 ip adresini arama çubuğuna giriniz.

Modem kullanıcı adı ve şifresini daha önce değiştirmediyseniz aşağıdaki seçeneklerden biridir. Modemi ttnet aracılığı ile aldıysanız ttnet modemlerin şifresi genelde ttnet olabiliyor.

→ Kullanıcı adı %99 : Admin

 Şifre seçenekleri  : admin, 1234, ttnet, password

Modem erişim şifresi nasıl değiştirilir?

Zyxel modem şifresini bulamıyorum, airties modem şifresini bulamıyorum, tp link modem şifresini bulamıyorum, zyxel modem şifresi nedir, zyxel modeme bağlanamıyorum, airties modeme bağlanamıyorum, airties modem bağlantısı yok diyor, airties modem bağlantı sorunu nasıl çözülür, modem bağlantı sorunu çözümü, modem kullanıcı adını bulamıyorum, modem kullanıcı adları ve şifreleri nelerdir, modem bağlantı sorunları çözümü, modem arayüz bağlantısı nasıl yapılır, modem kurulumu nasıl yapılır, modem wifi şifresi değişimi nasıl yapılır.

“Modem erişim şifresini nasıl bulurum? | Zyxel, Airties, Asus, İnca, Tp link Modem erişim şifreleri nedir?” üzerine 10 yorum

  1. Hakan says:
  2. Cenk says:
  3. Dogan says:
  4. Şener kahveci says:
  5. Ahmet GSM says:
  6. Baran says:
  7. hüseyin says:
  8. fatih says:
  9. nevzat says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir