Kapat

Modern Warfare 2 Remaster Sürümünün Fragmanı Sızdırıldı

Anasayfa
HABER Modern Warfare 2 Remaster Sürümünün Fragmanı Sızdırıldı

Bugün ortaya çıkan bir sızıntıya göre Call of Duty Modern Warfare 2’nin remaster sürümünün yakında çıkacağı iddia edildi.

PlayStation Germany Store tarafından erkenden yayınlanan bilgilere göre Modern Warfare 2 remaster sürümünün 31 Mart’ta piyasaya sürüleceği görülüyor. Yayınlanan ancak daha sonra silinen mağaza sayfasında ekran görüntüleri ve fragman yayınlandı. Ayrıca oyunun fiyatı 30 dolar olarak belirtildi.

Oyunun Xbox One ve PC için aynı anda çıkıp çıkmayacağı ise henüz belli değil.

Serinin oldukça beğenilen Modern Warfare oyunundan sonra piyasaya sürülen Modern Warfare 2, büyük bir başarı yakalamıştı.

Yılın en çok beklenilen oyunu ve tüm zamanların en çok satan birinci şahıs aksiyon oyununun devamı; Modern Warfare 2, oyuncuları, dünyayı yıkımın eşiğine getirmeye kendini adamış yeni tehditlerle karşı karşıya getirerek sürükleyici ve heyecanlandırıcı aksiyona devam ediyor.

Call of Duty®: Modern Warfare 2, video oyunları içerisinde ilk defa Academy Award® , Golden Globe® , Grammy® ve Tony ödüllü efsanevi besteci Hans Zimmer’in müziklerini içeriyor. Oyun, aşağıdakiler dahil dünya çapında olumlu eleştiriler alan hasılat rekorları sahibi Call of Duty® 4: Modern Warfare® oyununda gerçekleşen olayların hemen ardından devam ediyor:

  • Tarihteki “En Çok Oynanan Çevrimiçi Video Oyunu” , 2009 Guinness Rekorlar Kitabı
  • Yılın Konsol Oyunu ve 2007, Academy of Interactive Arts & Sciences® tarafından Yılın Oyunu dahil 50’den fazla Yılın Oyunu ödülü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Türk Şirket, Apple'ı Felaketten Kurtardı...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir