Kapat

Modum ( MOD ) Coin nedir? Geleceği var mı? Yatırım…

Anasayfa
Kripto Para Modum ( MOD ) Coin nedir? Geleceği var mı? Yatırım…

Modum ( MOD ) Coin nedir?

Modum (MOD), Blok zincir teknolojisi ve nesnesel internet ile tedarik zinciri süreçlerinin iyileştirmesi adına üst düzey çözümler üretmeyi hedefleyen bir projedir. Kullanıcıların güvenlik, şeffaflık ve karı arttırmalarına yardımcı olmak için teknolojilerinin en üst seviyelerine ulaşmak ve çözüm üretmek için 2016 yılından bu yana proje geliştiriyorlar.

Modum ( MOD ) , Fiziksel ürün işlemleri için veri bütünlüğü sağlayan IOT sensörlerini blok zincir teknolojisiyle birleştirir.

Geleceği var mı?

Ürünlerin üretim aşamasından sevkiyat ve müşteriye ulaşana kadar olan sürecini denetleyen bir sistem son kullanıcı açısından çok büyük bir yenilik diyebiliriz. Satın aldığınız ürün elinize ulaşana kadar hangi aşamalardan geçmiş kaç gün nerede kalmış bu bilgilere Modum sayesinde ulaşabildiğinizi düşünün.

Çok değerli blok zinciri projelerinden bir tanesi olabilirler.

MOD coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Dentacoin ( DCN ) nedir? Geleceği var mı?

→ DigiByte ( DGB )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir