Kapat

Motorola Moto G7 Özellikleri ‘5000 mAh Batarya’

Anasayfa
HABER Motorola Moto G7 Özellikleri ‘5000 mAh Batarya’

Motorola bu yıl Moto G7 markası altında 4 adet model çıkarmayı planlıyor. Bu modeller:  Moto G7, Moto G7 Plus, Moto G7 Play, ve Moto G7 Power isimleriyle çıkacak. Motorola daha önce “Play” ve “Plus” olarak adlandırdığı G serisinin çeşitlerini piyasa sürmüştü.

Yeni “Power” modelinin “Play” modeli ve standart model arasında özelliklere sahip olması bekleniyor. Orta segment özelliklere sahip olan model, 5000 mAh bataryası ile birlikte batarya kapasitesi bakımından diğer modellerin önüne geçiyor.

Geçtiğimiz günlerde Moto G7 Power modeli için arka kapak dizaynı, bağlantı özellikleri ve batarya kapasitesini içeren bir dizi bilgi yayınlandı.

XT1955-4 – Moto G7 Power Modellerinden Bir Tanesi

Geçtiğimiz günlerde XT1955-4 numaralı model için bazı belgeler yayınlandı. Edinilen bilgilere göre modelin 5000 mAh batarya kapasitesine sahip olacağı görülüyor.

Aşağıdaki resimde görüleceği üzere telefonun 159mm x 76mm boyutlarında olacağı görülüyor.

Motorola Moto G7 Power Özellikleri

“Ocean” ismiyle piyasaya sürülecek olan Moto G7 Power modelinin Qualcomm tarafından geliştirilen“msm8953” platformunu temel alacağı söyleniyor. Msm8953 genel olarak Qualcomm Snapdragon 625 ile çalışsa da, Power modelinin Adreno 506 GPU ile beraber Qualcomm Snapdragon 632 platformunu kullanacağı belirtiliyor.

Aynı zamanda cihazın 2, 3 ve 4GB ram versiyonları ile çıkacağı ve 32GB ile 64GB depolama seçeneklerine sahip olacağı aktarıldı.

Cihazın 12MP f/2.0 sensör arka kameraya ve 8MP f/2.2 sensör ön kameraya sahip olacağı aktarılanlar arasında.

Güvenilir kaynaklardan aktarılan bu bilgilerin doğruluğu ise henüz tamamen kesinlik kazanmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Elektronik sigara neden patlar? Alınması gereken önlemler nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir