Kapat

Motorola, Moto G7 Serisini 7 Şubat’ta Brezilya’da Çıkarıyor

Anasayfa
HABER Motorola, Moto G7 Serisini 7 Şubat’ta Brezilya’da Çıkarıyor

Motorola yüzlerce söylenti ve sızıntıdan sonra çok beklenen Moto G7 serisini ortaya çıkarıyor. Şirket cihazın Brezilya’daki çıkışı için resmi tarihi açıkladı.

Brezilya’lı bir internet sitesi Techtudo’ya göre, şirket 7 Şubat’ta Brezilya’da bir etkinlik düzenleyecek. Yaklaşmakta olan etkinlikte Moto G7 serisindeki dört cihaz – Moto G7, Moto G7 Plus, Moto G7 Play ve Moto G7 Power – ile ilgili detayların açıklanacağı düşünülüyor.

Şimdilik somut detaylar ortada olmamasına rağmen, Moto G7 ve Moto G7 Plus’ın su damlası çentik tasarımına ve çift arka kameraya sahip olacağı belirtiliyor.

Moto G7 Play ve Moto G7 Power, muhtemelen tek bir arka kamera ile birlikte geleneksel bir çentik tasarımına sahip olacak.

Moto G7 ve Moto G7 Plus’ın Qualcomm Snapdragon 660 işlemci ile desteklenmesi beklenirken, diğer iki akıllı telefonun Snapdragon 632 yonga setleri ile birlikte geleceği düşünülüyor.

Ek olarak, önceki sürümlerine benzer şekilde, Moto G7 Power’ın büyük bir batarya kapasitesine sahip olması muhtemel.

Bu bilgiler şu anda sadece söylenti olduğundan dolayı, somut bilgilere ulaşmak için 7 Şubat’taki etkinliği beklememiz gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Motorola Moto G7 Özellikleri '5000 mAh Batarya'

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir