Kapat

Mount & Blade II: Bannerlord Çıkışa Özel %20 İndirimli

Anasayfa
HABER Mount & Blade II: Bannerlord Çıkışa Özel %20 İndirimli

Mount & Blade: Warband ile oyuncuların gönlünde taht kuran TaleWorlds, yıllardır beklenen Mount & Blade II: Bannerlord’u bugün piyasaya sürdü. Satışa sunulduğu andan itibaren binlerce oyuncu tarafından satın alınan Bannerlord, steamdb.info verilerine göre şu anda 163 bin oyuncu tarafından oynanıyor.

Erken Erişim Oyunu olarak çıkış yapan Bannerlord, tam sürüme göre bazı eksikliklere sahip. Oyunun geliştirilme sürecinin tamamlanmasının ardından oyun tam sürüm olarak satışa sunulacak.

TaleWorlds tarafından oyunun mağaza sayfasında belirtildiği üzere, Bannerlord’un yaklaşık bir sene boyunca erken erişimde kalması bekleniyor. Ayrıca, oyunun erken erişimden sonra fiyatının değişmeyeceği belirtiliyor.

Piyasaya sürülmeden önce fiyatı 149,99₺ olarak belirlenen oyun, çıkışa özel %20 indirimle 13 Nisan’a kadar 119,99₺ fiyat etiketine sahip olacak.

Savaş boruları çalar, kuzgunlar toplanır. İç savaş koca bir krallığı yıpratır. Sınırların ötesinde yeni krallıklar yükselir. Kılıcını kuşan, zırhını giy, adamlarını topla ve şan kazanmak için Kalradya savaş alanlarına atıl. Egemenliğini kur ve eskisinin küllerinden yeni bir dünya yarat.

Mount & Blade II: Bannerlord Minimum Sistem Gereksinimleri:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)

İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB

Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: Entegre GPU sistem RAM’inden 2GB ek alan gerektirebilir. Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Güney Kore'den Kripto Para hesaplarına düzenleme...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir