İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MSWAP Coin Nedir? | MoneySwap Projesi Nedir? | MSWAP Coin Bilgileri

DeFi olarak da bilinen merkezi olmayan finans, kripto para birimi endüstrisinin hızla büyüyen bir sektörüdür. Kripto paralar, devlet destekli herhangi bir fiat para biriminden ayrı, merkezi olmayan bir değer deposu yaratırken, DeFi, geleneksel merkezi kurumlardan ayrı, merkezi olmayan finansal araçlar yaratır. MoneySwap(MSWAP) bunu mümkün kılar ve yüksek faiz oranlarını ve güvenliği korumak için biftek ve madencilik mekanizmalarını kullanır.

MSWAP Coin Nedir?

MoneySwap projesi ve MSWAP belirteci, sanatlarını NFT aracılığıyla popülerleştirmek isteyen sanatçılar için bir aracı olarak hareket etmek için bir belirteç olarak kullanılacaktır. 

MSWAP proje ekibi, herkesin NFT’leri yükseltmesini ve piyasada ticaret yapmasını kolaylaştırmak istiyor. Sanatçıların resim, video veya müzik dosyası ortamından bağımsız olarak MSWAP platformu aracılığıyla çeşitli pazarlarda (ETH, SOL vb.) istedikleri NFT’yi listelemelerine yardımcı olur.

MSWAP Coin Bilgileri

MSWAP Coin Nasıl Alınır?

MSWAP ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve KuCoin’dir. İşlem çiftleri, MSWAP ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MSWAP coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...