İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MSWAP Coin Nedir? | MoneySwap Projesi Nedir? | MSWAP Coin Bilgileri

DeFi olarak da bilinen merkezi olmayan finans, kripto para birimi endüstrisinin hızla büyüyen bir sektörüdür. Kripto paralar, devlet destekli herhangi bir fiat para biriminden ayrı, merkezi olmayan bir değer deposu yaratırken, DeFi, geleneksel merkezi kurumlardan ayrı, merkezi olmayan finansal araçlar yaratır. MoneySwap(MSWAP) bunu mümkün kılar ve yüksek faiz oranlarını ve güvenliği korumak için biftek ve madencilik mekanizmalarını kullanır.

MSWAP Coin Nedir?

MoneySwap projesi ve MSWAP belirteci, sanatlarını NFT aracılığıyla popülerleştirmek isteyen sanatçılar için bir aracı olarak hareket etmek için bir belirteç olarak kullanılacaktır. 

MSWAP proje ekibi, herkesin NFT’leri yükseltmesini ve piyasada ticaret yapmasını kolaylaştırmak istiyor. Sanatçıların resim, video veya müzik dosyası ortamından bağımsız olarak MSWAP platformu aracılığıyla çeşitli pazarlarda (ETH, SOL vb.) istedikleri NFT’yi listelemelerine yardımcı olur.

MSWAP Coin Bilgileri

MSWAP Coin Nasıl Alınır?

MSWAP ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve KuCoin’dir. İşlem çiftleri, MSWAP ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MSWAP coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...