Kapat

Musical.ly Uygulaması nasıl kullanılıyor!

Anasayfa
HABER Musical.ly Uygulaması nasıl kullanılıyor!

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Musical.ly uygulaması hakkında bilinmeyenler ve merak edilenler ile alakalı herşeyi bu makalemizde paylaşacağız.

Kısa video paylaşımına yeni bir boyut ekleyen Musical.ly kısa sürede 250 milyon üzerinde kullanıcıya ulaşmıştır. Bir çok sitede reklamı karşımıza çıkan Musical.ly uygulamasını merak eden ve kullanmaya başlayan kişi sayısı ülkemizde hızla artmaktadır. 

15sn uzunluğunda kısa video paylaşımına olanak sağlayan Musical.ly uygulaması ile popüler ses kayıtları ile videonuza dublaj yapabilir çeşitli efektler vererek eğlenceli videolar oluşturabilirsiniz. Eklediğiniz videolar ile popülerliğinizi arttırabilir ve takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Musical.ly uygulaması için kullanım rehberi tarzındaki makalemizde video ekleme, video silme, takipçi kazanma, takipçi silme, video düzenleme, profil oluşturma, dublaj yapma ve popülerlik arttırma gibi konularda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Musical.ly video ekleme işlemi oldukça basit olup makalemizi okuyarak yeni videolar ekleyebilirsiniz. Musical.ly video ekleme işlemi oldukça basittir ve maksimum 1dk sürmektedir.

Musical.ly video indirme işlemine makalemizden ulaşabilir ve beğendiğiniz videoları galerinize kayıt edebilirsiniz.

Musical.ly video silme işlemi video editleme ve ekleme işlemine göre çok daha basittir. Makaleden video silme işlemini kontrol edebilirsiniz.

Musical.ly dublaj yapma işlemi ile eğlenceli videolar oluşturabilir ve takip sayınızı arttırabilirsiniz. Dublaj yapma işlemninin basit anlatımını makelemizde bulabilirsiniz.

Musical.ly takipçi kasma ( arttırma ) yöntemlerini makalemizden okuyabilir ve popülerliğinizi arttırabilirsiniz. 

 

Musical.ly Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

– Musical.ly interneti çok harcar mı?

Diğer video paylaşım uygulamaları gibi Musical.ly internet paketini çabuk bitirecektir. Video uzunluğu 15sn olduğundan çok fazla etkisi olmasada izlediğimiz video sayısı arttıkça internet paketine etkiside artacaktır.

– Musical.ly ile daha uzun video çekilebiliyor mu?

Maalesef 15sn üzerinde video paylaşımına izin verilmiyor.

– Musical.ly video izleyen kişileri değişifre ediyor mu?

Musical.ly uygulamasında videonuzu kimlerin izlediğini göremiyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Yurt Dışından Getirilen Telefonların Kayıt Ücretlerine Zam Geldi

– Musical.ly ile toplu takipçi kasmak mümkün mü?

Şuan için bir kaç sitede böyle bir vaatde bulunulsada pek fazla itibar etmemek gerekiyor.

– Musical.ly profilime reklam alabilir miyim?

Uygulamanın gelişmesi ile reklam için yapılacak çalışmalarda şekil alacaktır. Bunun dışında popülerliğinize göre farklı firmalar ile kısa video anlaşması yaparak pekala reklam alabilirsiniz.

Musical.ly uygulaması açılmıyor? Musical.ly uygulaması interneti çok harcıyor mu? Musical.ly uygulaması dublaj yapma nasıl oluyor? Musical.ly uygulaması toplu takipçi ekleme nasıl oluyor? Musical.ly uygulaması toplu takipçi silme nasıl oluyor? Musical.ly ile daha uzun video çekilebiliyor mu? Musical.ly video izleme sayısı nasıl bulunuyor? Musical.ly video mu kimler izlemiş nasıl görünüyor? Musical.ly video kaç kez izlendi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir