Kapat

Musically açılmıyor! Musically durduruldu hatası çözümü!

Anasayfa
Çözüm Musically açılmıyor! Musically durduruldu hatası çözümü!

Musically neden açılmıyor? Musically uygulaması özellikle ülkemizde çok ciddi oranda kullanılmaya başlandı. Musically diğer platformlardan ayrılan özellikleri ile kullanıcılarını bünyesinde tutarak büyümeye devam ediyor. Özellikle kısa video ve dublaj uygulamaları ile kullanıcılar ilgsini çekiyor. Musically durduruldu hatasının en büyük nedeni Musically uygulamasının aşırı ön bellekleme yapmasıdır. Genel olarak Play Store hatalarından kaynaklı bir sorun yok ise güncellemenin yarıda kalamsıda  bu hataya neden oalbiliyor.

Musically durduruldu hatası nasıl çözülür;

İlk olarak yapmamız gereken Google Play Store'da Musically uygulamasını arattırıp güncelleme olup olmadığını denetlemektir. Güncelleme var ise yeni versiyona geçip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Güncelleme yok yada Musically açılma sorunu devam ediyor ise aşağıdaki işlemi yapınız.

 

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ Musically uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

İşlem bititkten sonra Musically uygulamasına giriş yapınız sorun ortadan kalkmış olacaktır. 

 

Musically neden açılmıyor, Musically engellendi mi, Musically giriş sorunu yaşıyorum,Musically neden açılmaz, Musically duruduruldu hatası alıyorum, Musically hatası çözümü, Musically açılma problemi nasıl çözülür, Musically giriş yapamıyorum, Musically uygulama açılmıyor, Musically uygulamasına erişim yok ne yapabilirim.Musically neden açılmıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir