arama
Musically hayran arttırma | Beğeni arttırma

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Emre ASLAN Emre ASLAN

Musically hayran arttırma yöntemleri nelerdir? Musically hayran hilesi var mıdır? Musically uygulamasından para kazanma nasıl oluyor? Bu makalemizde bu sorularınıza yanıt arayacağız.

2018 yılında dünyanın en çok indirilen iPhone uygulaması TikTok uygulaması tarafından geçtiğimiz yıl satın alınan Musically uygulaması popülerliğini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Musically ( TikTok ) şuan için aylık 500 milyon aktif kullanıcı tarafından kullanılıyor. Yakında Musically uygulamasında kısa video reklam yayınlayarak para kazanma mümkün olacaktır. Bu durumun farkında olan kullanıcılar takipçi sayılarını arttırmak için her yolu deniyorlar. 

Musically takipçi ve beğeni sayısını arttırmak için ne yapmak gerekiyor? Musically uygulamasında hayran arttırmak için belki bazı siteler destek veriyor olabilir ancak en değerli takipçi organik takipçidir. Gerçekten videolarınıza ilgi gösteren ve sizi takip etmekten keyif alan takipçiler sizi iyi bir noktaya getirecektir.

Musically uygulamasında gerçekten iyi oranda aktif takipçi sayılarına ulaşmak istiyorsanız bazı püf noktalara çok dikkat etmeniz gerekiyor. Musically uygulamasını tamamen arkadaş ortamı ve eğlence amacı ile kullanıyorsanız paylaştığınız içeriğin çok fazla önemi olamayacaktır. Keyifli videolar çekerek arkadaşlarınızla bu uygulamanın tadını çıkartın.

Eğer popüler olmak ve Musically uygulamasından para kazanmak istiyorsanız basit, anlık ve spontane çekilmiş kısa videolardan vazgeçmeniz gerekiyor. Daha profesyonel ve gerçekten ilgi çekici videolar çekerek profilinize baktıracak hale gelmelisiniz.

Musically uygulaması Google reklamların kullandığı algoritmaya benzer bir algoritma kullanmaktadır. Yani daha önce izlenilen videoların bazı özelliklerini sizin geçmişinize kayıt eder ve daha sonra izlediğiniz videolara benzer videoları sizlere önerir. Musically video önerileri tamamen sizin ilginizi çekecek videolara göre düzenlenmektedir. Bu özelliğin yapısını Musically hayran arttırma da kullanacağız.

Musically takipçi arttırma | Beğeni arttırma

→ Musically kullanıcı adı seçimi nasıl olmalı?

Musicallly ve sosyal ağlarda takipçi arttırmada en önemli konulardan bir taneside kullanıcı adı seçimidir. Tüm sosyal medya uygulamalarında kullanıcı adı popüler hesapların en önemli özelliklerinden bir tanesidir. Akılda kalıcı ve ilgi çekici bir kullanıcı adı bulmalısınız.

→ Musically uygulamasında çekeceğiniz video konusunu nasıl belirlemelisiniz, içerik ne olmalı? 

Musically Home tuşuna basarak ana sayfadaki popüler videolarda ilgi çeken ve ciddi izlenme sayısına ulaşan videolarda gezinti yapın. Yaptğınız araştırma sonucunda şuan en çok ilgi çeken konulardan bir tanesini seçerek işe başlayabilirsiniz. Yada özgün daha önce hiç çekilmemiş videolar çekmelisiniz.

→ Musically video altı etiketler nasıl seçilmelidir?

İlgi çeken videoların altındaki etiketleri kullanabilirsiniz. Böylece en çok ilgi çeken videolardan sonra benzer etiket ve içerikteki sizin videonuz önerilen video akışına eklenecektir. Ancak videonuz ile alakası olmayan etiketleri kullanmanızın size hiçbir yararı olmayacaktır.

→ Musically uygulamsında düet yaparak ön plana çıkabilirsiniz.

Musically uygulamasında daha önce düet yapılması için popüler hesapların paylaştığı düet videolarını kullanarak düet yapın böylece daha fazla kullanıcının dikkatini çekeceksiniz. Videoyu paylaşan hesaptaki etiketleri kullanarak o videodan sonra video akışına eklenmesini sağlayabilirsiniz. Sizde başkalarının düet yapması için içerik hazırlayabilirsiniz.

→ Musically video etiketleri nasıl seçilmelidir?

Video altına etiketleme yaparken içerik ile ilgili etiketleme yapmaya özen gösterin. Etiketlemeniz tamamen kullanıcı çekmek adına olduğunda belki çok fazla kişiye videonuz önerilebilir ancak videonuz önerilen kişinin ilgi alanında olmadığından videonuzu direk geçecektir yada daha kötüsü ilgilenmiyorum seçeneği ile artık o kişinin önerilen videolar bölümünde hiçbir videonuzun çıkmamasını sağlayacaktır. Etiket seçimini TikTok ana sayfadaki popüler etiketlerden videonuza en uygun etiketleri seçerek yapabilirsiniz.

→ Güncel kalın ve eski içeriklerden vazgeçin!

Musically uygulamasında popüler olmak istiyorsanız güncel olmanız ve eski içeriklerden vazgeçmeniz gerekiyor. Kısacası modaya ayak uydurun yeni bir akım başladıysa öncüsü olmaya özen gösterin.

Musically takipçi ve beğeni arttırma yöntemlerine ekleme yapmaya devam edeceğiz takipte kalın. Bu yöntemleri uygulamadığınızda Musically videolarınız beğeni ve yorum almaycaktır. Popülerliğiniz düşecektir hatta ilgilenmiyorum seçeneğini seçen kullanıcılar nedeni ile Musically sizi geri plana alacaktır.

Teknobur platformunda en çok aratılanlar;

Musically takipçi kasma, Musically takipçi arttırma, Musically takipçi arttırma, Musically takipçi ekleme, Musically toplu takipçi ekleme, Musically takipçi silme, Musically takipçi hilesi, Musically beğeni arttırma, Musically beğeni hilesi nasıl oluyor? Musically hayran arttırma nasıl oluyor?


 • Muhammet
  4 hafta önce

  3000 begeni gonder

  2
  yorum beğen
 • Emre ASLAN
  Admin
  2 ay önce

  Tüm sorularınızı Teknobur Soru Cevap bölümünden bize iletebilirsiniz – SoruCevap

  3
  yorum beğen
 • Nergizz
  2 ay önce

  1000 takipçi iyi olur

  2
  yorum beğen
 • Nazim_nish
  2 ay önce

  Hi Follow me

  3
  yorum beğen
 • Naz
  2 ay önce

  Tik tok tan takipçi istiyorum

  4
  yorum beğen
 • can.gozetenm
  2 ay önce

  Bütün videolarima +50 begeni 🙂

  2
  yorum beğen
 • Seyhanözkaya
  2 ay önce

  Beğeni gelsin

  7
  yorum beğen
 • Seenu vas
  2 ay önce

  Auto liker

  4
  yorum beğen
 • Annika
  2 ay önce

  Hai

  5
  yorum beğen