Kapat

Mysterium VPN ile Netflix Amerika’ya Ücretsiz Bağlanmak!

Anasayfa
Blockchain Mysterium VPN ile Netflix Amerika’ya Ücretsiz Bağlanmak!

Bazen İnternet’te sansürlere takılmak kullanıcılar açısından sıkıntılar oluşturabiliyor. Bu yüzden kullanıcılar sansürsüz bir internet deneyimi için VPN programlarına başvurabiliyor ve bu programların çoğu paralı. İnternet’te yeni başlayan RTÜK denetimi ve sansürlerden nasibini alan Netflix düşünülünce, bazı kullanıcılar bu sansürlerin karşısında seyir zevkinin düşeceğini savunuyor fakat buna karşı kullanabilecek bir belirli bir yöntem yoktu.

Daha sonra, İnternet’te Netflix’in Amerika kanalına bağlanmanın alternatif yollarına dair yazılar yayınlanmaya başladı. Yayınlanan yazılarda bunu mümkün kılacak yöntemin VPN kullanımından geçtiğinden bahsediliyordu. Ancak bu konularda bahsi geçen VPN’lerin çoğu paralı ve eğer bunlardan birinin uyguladığı fiyatları örnek gösterecek olursak yaklaşık 1 aylığı 12.95 $’a tekabül ediyor. Tüm bunlara rağmen bir VPN programı bunu ücretsiz bir şekilde başarabiliyor!

MysteriumVpn Ücretsiz ve Netflix Coğrafi Engelini Aşabiliyor

 • Öncellikle MysteriumVpn‘i belirtilen adresten indirmemiz için resmi sitelerine girmemiz gerekiyor.
 •  Eğer Pc için indirecekseniz aşağıdaki gibi “Windows Node” kısmına,Mac için “Mac Node” ve Raspberry Pı için ise “Rasberry Pı Node” kısmına tıklayacaksınız.

 

 • Dosya indirildikten sonra indirilenler kısmından üzerine tıklayarak açıyoruz. Gerekli izinleri verdikten sonra karşımıza böyle bir ekran çıkıyor.

 • Burada indirilen dosyayı nereye kuracağımıza karar verip “İnstall’e” tıklıyoruz.
 • Kurulum bittikten sonra “Run MysteriumVPN” kutucuğunun tikini kaldırmadan kurulumu tamamlıyoruz.
 • Bu aşamaları atladıktan sonra karşımıza çıkan ekran böyle olacak:

 

 • 1. bağlantı yapmanız için basmanız gereken tuş. 2. bağlantı durumunuzu gösteren yer. 3. ülke seçmeniz gereken yer. 5. Ip adresiniz(Ip adresiniz gizli tutulur). 6. buradan VPN kullanmayı aktif hale getirebilmeniz mümkün iken, 7.‘de bulunan “Run Service”ile VPN servisi sağlayıcısı olabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz(bunun hakkında daha detaylı bir yazı gelecek)
 • 8. ve 9. sırasıyla alınan ve gönderilen verinin miktarını gösteriyor. 10. vpn hizmetini kullanmaya başladığınız andan itibaren bağlantı kesilene dek geçen süreyi gösteriyor(bazen günlerce bazen haftalarca sürebilir bu yüzden kapattığınızdan emin olun.). 11.‘den mouseunuzun sağ tıkıyla yapılabilen eylemleri sağlıyorsunuz.12. uygulamanın hakkında kısmı. 13.‘den ise kendi Mysterium kimliğinizi bulabilir,Etherium cüzdanınızdan giriş yapabilir ve elde edeceğiniz miktarların bu cüzdanlara aktarımını sağlayabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  La Casa De Papel hakkında bilmedikleriniz!

 

 • Şimdi yukarıdaki resimde 3* numaralı yerden bölge seçmemiz gerekiyor.

 

 • Burada eğer hedefiniz Amerika Birleşik Devletleri Contenti (Netflix Amerika)ise Yukarıdaki görselde olduğu gibi bir çok bağlantı imkanı mevcut. Bunlardan birini seçip Connect’e tıklıyoruz.

 • Eğer karşına böyle bir ekran çıktıysa bağlantıyı başarılı bir biçimde kurduğunuz anlamına geliyor.
 • Daha sonra tarayıcınızdan Netflix’i aratıyor ve Netflix Us’ın ana ekranı ile karşılaşmanız gerekiyor.

 

 • giriş yaptıktan sonra, istediğiniz gibi izleyebilirsiniz!

 

İyi seyirler diliyoruz! 🙂

Ayrıca Mysterium Network hakkında yeni çıkan makalelelerimize aşağıdan göz atabilirsiniz:

 

→ Mysterium ( MYST ) coin nedir? Geleceği var mı?

→ Mysterium Vpn Node Nasıl Kurulur?

→MysteriumVPN ile Para Kazanmak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir