Kapat

Mysterium VPN ile Para Kazanmak!

Anasayfa
Blockchain Mysterium VPN ile Para Kazanmak!

Çoğumuzun bildiği üzere bazı Blockchainler hem reklam hem de iş amaçlı karşılıklı olarak kullanıcılarına cazip anlaşmalar sunabiliyor. Genelde çoğu bunu referans yoluyla yapsa da aralarından bir tanesi çok daha farklı bir fikir sunuyor. Tam olarak şundan bahsediyoruz: “VPN programına ücretsiz hizmet sağlayarak kazanç sağlama.”. Burada yapmanız gereken bir takım şeyler var ancak isterseniz önce kafanızdaki soru işaretlerini giderelim.

 

VPN Progamlarına Hizmet Sağlamak Ne Anlama Geliyor?

-Öncellikle VPN kavramına dair hiç bir bilgisi olmayanlar için açalım: VPN, Virtual Private Network (Sanal Özel Ağ) teriminin kısaltılmış halidir ve en basit anlatımı ile internete başka bir IP adresi üzerinden bağlanmanızı sağlayan hizmet türüdür. VPN, bağlantınızı güvenli hale getirir ve herhangi bir ağa bağlanırken sizin bağlantınızı şifreler ve bu da dolasıyla kimliğinizin kolay bir şekilde bulunamamasını sağlar.

-Aynı zamanda ülkenizdeki yasaklı, kısıtlanmış ve sansürlenmiş sitelere veya erişmek istediğiniz bazı ülkeye bölgeye özel içeriklere yine VPN sayesinde bağlanabilirsiniz. Hizmet sağlamanın Vpn kullanmaktan farkı ise, Kısacası Diğer kullanıcılar için kendi Ip’nizi kullanıma açma anlamına geliyor.

 

VPN Programlarına Hizmet Sağlamak Güvenli Mi?

-Bu kullandığınız VPN programlarına göre değişir. Özellikle VPN programlarının kazanç sağlama metotları ile alakalı olan bu durum kişisel kullanıcı bilgilerini, İnternet ödemeciliğine dair hesap şifrelerini ele geçirip, bunları kendi çıkarları doğrultusunda kullanabilecek, güvenlik açıkları bulunan programlardan uzak durmanızı gerektirir. Ancak MysteriumVPN için tereddüt etmenize veya korkmanıza gerek yok. Çünkü Robertas Višinskis tarafından kurulan Mysterium Network, herhangi bir merkeze bağlı olmaksızın Blockchain tabanlı ve P2P (Peer to Peer) ile güçlendirilmiş bir VPN ağı.

-Üstelik proje açık kaynaklı, yani şuanda kullanıcılar tarafından test edilebiliyor. Şurada bulunan resmi adresinden siteyi ziyaret edebilir, Facebook veya Twitter adreslerinden uygulamaya dair geri dönüşlerinizi (feedback) bırakabilisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  INS Ecosystem ( INS ) coin nedir? Geleceği var mı?
Peki Para Kazanmaya Nasıl Başlayabiliriz

-Öncellikle buradan uygulamayı web sitesinden indirip, indirdikten sonra kurulumunu yapmanız gerekiyor. Eğer aşağıdaki adımları uygularsanız basit bir şekilde bunu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Windows için aşağıdaki okun gösterdiği yere tıklıyoruz.

 

  •  Gerekli izinleri verip programı nereye kuracağımıza karar veriyoruz.

 

  •  1. bağlantı yapmanız için basmanız gereken tuş. 2. bağlantı durumunuzu gösteren yer. 3. ülke seçmeniz gereken yer. 5. Ip adresiniz(Ip adresiniz gizli tutulur). 6. buradan VPN kullanmayı aktif hale getirebilmeniz mümkün iken, 7.‘de bulunan “Run Service”ile VPN servisi sağlayıcısı olabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.
  •  8. ve 9. sırasıyla alınan ve gönderilen verinin miktarını gösteriyor. 10. VPN hizmetini kullanmaya başladığınız andan itibaren bağlantı kesilene dek geçen süreyi gösteriyor(bazen günlerce bazen haftalarca sürebilir bu yüzden kapattığınızdan emin olun.). 11.‘den mouseunuzun sağ tıkıyla yapılabilen eylemleri sağlıyorsunuz. 12. uygulamanın hakkında kısmı. 13.‘den ise kendi Mysterium kimliğinizi bulabilir,Etherium cüzdanınızdan giriş yapabilir ve elde edeceğiniz coinlerin bu cüzdanlara aktarımını sağlayabilirsiniz.

 

  • Önce 7.’ye tıklayıp karşımıza çıkan ekranda “Run service” tuşuna basıp VPN hizmet sağlayıcısı olmaya başlıyoruz. Daha sonra karşımıza böyle bir ekranın çıkmış olması gerekiyor.

  • Burada karşımıza çıkan ekranda 14. sağladınız bağlantının sağlık durumunu gösteriyor. 15. sağladınız servise yapılan aktif bağlantıların sayısını gösteriyor. 16.’daki okun gittiği yere tıklayarak ise ödül programı için üyeliğe başvurabiliyorsunuz. 17.’den dashboardınıza gidip istatistik kayıtlarınızı inceleyebilirsiniz.
  • Tüm bunların yanında biliyorsunuzdur ama yine de söylemekte fayda var: Eğer Avrupa,Amerika,Avustralya gibi bölgelerde yaşıyorsanız IP adresiniz için daha fazla talep olacaktır, bu da daha fazla kazançlı çıkacaksınız demektir. Başarılar.

Mysterium hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için yazdığımız aşağıdaki makalelere veya Blockchain ve Kripto paralar piyasası hakkında yazılmış diğer makalelerimize bakmanızda fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Amerikan Netflix'ini İzleme Yöntemi 2019

→ Mysterium ( MYST ) coin nedir? Geleceği var mı?

→ Mysterium Vpn Node Nasıl Kurulur?

→Mysterium Vpn ile Netflix Amerika’ya Ücretsiz Bağlanmak!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir