Kapat

NANO ( RaiBlocks ) coin nedir?

Anasayfa
Kripto Para NANO ( RaiBlocks ) coin nedir?

NANO ( RaiBlocks ) coin nedir?

Nano, daha önce RaiBlocks olarak bilinir. Her kullanıcının kendi blok zincirini koruduğu şifreleme teknolojisi üzerine yeni bir platformdur. Madencilik işleminden kaçınarak sınırlı (veya sıfır) ücretlerle anlık işlem süreleri sunmayı ve aynı zamanda ana ağ ve yüksek CPU ve enerji kullanımı ile senkronizasyona olan bağımlılığını azaltmayı hedefliyor. Bunu yaparak, dünya çapında gerçek ve kullanışlı bir para birimi olarak hareket etmeye çalışmaktadır. Her işlemin boyutuna veya ağa bağlı herhangi bir kullanıcının hesaplama kapasitesine bakılmaksızın bunu gerçekleştirme hedefindeler.

Nano Tarihi

RaiBlocks ilk olarak Şubat 2016'da, yüksek işlem ücretleri ve uzun onaylanma süreleri gibi klasik blok zincir yapılarına özgü birçok sorunun çözümünde bir arastirmada, bitcoin meraklısı Colin LeMahieu tarafından serbest bırakıldı. Bunu yaparken, veri iletimini bloke etmeye yönelik benzersiz bir yaklaşım kullanarak kriptokrasitesini kısmen icat etti.

Nano Nasıl Çalışır?

Nano, çoğu blok zincir tabanlı kripto para birimini yöneten ortak, her yerde bulunan "paylaşılan bellek veri yapısı" modelini, tüm kullanıcıların yalnızca kendi aralarında kesintili bağlantıya ihtiyaç duyan kendi blok zincirlerine sahip bir "ileti gönderme" modeliyle değiştirerek hedeflerine ulaşmayı hedeflemektedir.  Artık Nano olarak bilinen RaiBlocks, kullanıcıyı madencilere ücret ödemesine, ağ senkronizasyonunu beklemesine ve uzun işlem onay sürelerinden kaçınmaya iten bir "blok kafesi" (veya çok boyutlu blok zinciri) kullanan ilk kriptokrasitedir. Aynı zamanda, Bitcoin'e benzer bir ondalık sistem kullanıyor ve Nano'nun en küçük aktarılabilir birimi, bir birimin bir milyonda biridir.

NANO coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Holo ( HOT ) coin nedir?

“NANO ( RaiBlocks ) coin nedir?” üzerine 2 yorum

  1. hüseyin says:
  2. fatih says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir