Kapat

Netflix’i Arkadaşlarla İzlemenin Yöntemi: Netflix Party

Anasayfa
Çözüm Netflix’i Arkadaşlarla İzlemenin Yöntemi: Netflix Party

İnsanların zorunlu olmadıkça evden çıkmadığı şu zamanlarda, insanların daha az yalnız hissetmesini sağlamak için Netflix üzerinden aynı anda dizi, film izlemeye olanak sağlayan bir eklenti bulunuyor.

Netflix Party isimli Google Chrome eklentisi, izlenmekte olan dizileri ve filmleri tüm katılımcılar için senkronize ederek herkesin aynı anda izlemesini sağlıyor. Ayrıca bir sohbet kutusu barındıran eklenti, katılımcıların Netflix izlerken sohbet edebilmesini de mümkün kılıyor.

Eklenti şimdilik yalnızca Google Chrome’da yer alıyor. Eklentiyi kullanmak için tek yapmanız gereken, Netflix’te herhangi bir videoyu başlatmak ve sonrasında Chrome’da eklentilerin bulunduğu sağ üst kısımda kırmızı “NP” butonuna tıklamak.

Sonrasında “Start the party” butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan URL’yi katılımcılara yollayarak aynı anda Netflix izlemeye başlayabilirsiniz.

Eklentiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Netflix Party
Netflix Party

Netflix’i arkadaşlarınızla uzaktan izleyin
Netflix Party, Netflix’i arkadaşlarınızla izlemeyi sağlayan bir Chrome uzantısıdır. Oynatılan videoyu senkronize eden eklenti ayrıca grup sohbeti ile katılımcıların aynı anda sohbet edebilmesini sağlar.

Eklenti yalnızca Google Chrome’da çalışmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Netflix, Düşük Fiyatlı Aboneliklerde Reklam Kullanmaya Başlayabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir