Kapat

Nisan Ayında Android Pie Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri

Anasayfa
HABER Nisan Ayında Android Pie Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri

Güney Kore merkezli teknoloji firması Samsung , Türkiye’de satılan çoğu model için Android Pie güncellemesi sunmak istiyor ve bunun için çalışıyor. Güney Kore merkezli firma resmi sitesinde yaptığı duyuru ile nisan ayının içerisinde 5 farklı modele yeni güncelleme vererek telefonların sürümlerini Android Pie olarak güncelleyecek.

Hangi Samsung telefonlar Android Pie güncellemesi alacak?

Güncel miyiz?” isimli internet sitesinden aylık güncellemeleri duyuran ve planlamalarını müşterisine bildiren firma yine yukarıda bağlantısı bulunan site aracılığıyle yaptığı duyuru ile nisan ayında beş farklı modeli yeni sürüme kavuşturuyor. 12 Nisan 2019 tarihinde verilmesi öngörülen Android Pie güncellemesi akıllı telefon tarafında Galaxy A8 2018 , Galaxy A8+ 2018 , Galaxy A7 ve Galaxy J4 modelleri olarak belirtilmiş. Akıllı telefon haricinde üst seviye tabletlerine güncelleme vermeye devam eden Samsung firması nisan ayı içerisinde Galaxy Tab S4 modeline de yeni bir güncelleme yayınlayacak.

Yukarıda belirttiğimiz gibi tam tarihi belli olmayan güncellemelerin nisan ayı içerisinde kesin olarak geleceği belli. Bu güncellemeler ile One UI arayüzünün geleceğini hatırlatmakta fayda var.

One IU arayüzü nedir?

Standart akıllı telefonlar haricinde katlanabilir telefonlar içinde uyumlu olan bu arayüz oldukça şık ve anlaşılabilir bir kullanım sunuyor. Günümüz şartlarında ekranların büyümesiyle zorlaşan telefon kullanımına karşılık Güney Kore merkezli teknoloji firmasının yeni arayüzü bir cevap niteliğinde geliyor. Sıklıkla yaptığınız işlemleri ekranın daha kolay erişilebilen yerleri olan orta ve alt bölüme taşıyan bu arayüz , gece moduyla fazlasıyla dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Yurt Dışından Getirilen Telefonların Kayıt Ücretlerine Zam Geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir