Kapat

Nokia 6 (2019) Ön Kamera İçin Kesikli Bir Tasarım Kullanabilir

Anasayfa
HABER Nokia 6 (2019) Ön Kamera İçin Kesikli Bir Tasarım Kullanabilir

HMD Global’in Nokia 6’yı (2018) açıklamasından bu yana bir yıldan biraz fazla bir süre geçti. Muhtemelen yakında gelecek olan Nokia 6 versiyonu ile ilgili Twitter hesabı Nokia Leaks cihazın özelliklerine dair bazı bilgiler yayınladı.

Sızıntıya göre, Nokia 6.2 olarak da bilinen “Nokia 6 (2019)” modeli ön kamera için kesikli 6,2 inç ekrana sahip olacak. Bu tasarımın, son zamanlarda sızıntısı yapılan Nokia 8.1 Plus görüntülerinde görülen delikli ekranla aynı olabileceği belirtiliyor.

Nokia 6 (2019)’nın ayrıca OZO Ses desteğine ve çift 16 megapiksel arka kameraya sahip olduğu bildiriliyor. OZO Ses teknolojisi, 360 derece uzamsal ses yakalamak için algoritmaları ve telefonun mikrofonlarını kullanıyor. Sızıntıda, Nokia 6’nın kameralarının aynı zamanda bir ses kaynağını izlemeye ve sesi izole etmeye izin veren OZO Focus ve Zoom özelliklerini destekleyip desteklemediği ise belirtilmedi.

Nokia 6 (2019) muhtemelen Qualcomm’un sekiz çekirdekli Snapdragon 632 işlemcisini ve 4GB veya 6GB RAM kullanıyor. Nokia 6’da (2018) olduğu gibi, RAM miktarı depolama boyutuna bağlı olabilir.

Android One programının bir parçası olduğundan dolayı Nokia 6’nın (2019) kutudan Android Pie ile çıkması oldukça muhtemel görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir