İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NOS Coin Nedir? | Nosana Nedir? | NOS Coin Hakkında Bilgiler

Nosana Network, merkezi olmayan CPU tabanlı Dev(ops) çözümlerinin lider sağlayıcısı olacak ve Metaverse projelerinin geliştirme sürecinde devrim yaratmayı hedefliyor. Ağ, topluluğun bilgi işlem gücüyle projeleri geliştirmesine veya meta veri tabanında gelecekteki projelerin hesaplama ihtiyaçlarını güçlendirmek için yedek bilgi işlemleri kullanmasına ve NOS belirteçleri kazanmanıza olanak tanır.

Platform, uç bilgi işlem ve blok zinciri işlevselliğini bir CI/CD pazarında birleştirir. İnsanlar ve makineler, yazılım teslim işlem hatlarını yürütmek için bilgi işlem gücünü kullanabilir ve paylaşabilir.

Nosana, merkezi olmayan yazılım boru hatları oluşturmak için Solana Ağı’nın Tarih Kanıtı fikir birliğinden yararlanır. İnsanlar tarafından, insanlar için CI!

Nosana boru hatları ve geliştirme aşamaları 3 ayrı adımdan oluşur. Hepsi birbiri ardına geliştirilip piyasaya sürülecek.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Nosana Test Suite, Test edilecek, entegrasyondan önce kodun doğruluğunu teyit eder.
  • Nosana Teslim ve Dağıtım Paketi, Yazılımınızı oluşturmak, test etmek ve taramak için.
  • Nosana DAO, platformun geleceğini şekillendirmeye yardımcı olur.

Hepsi tamamen Solana Ağı üzerine inşa edilmiştir.

CI/CD Nedir?

Yazılım mühendisliğinde CI/CD, Sürekli Entegrasyon (CI) ile Sürekli Teslimat veya Sürekli Dağıtımın (CD) birleşik uygulamalarıdır.

CI/CD, uygulamaların oluşturulmasında, test edilmesinde ve devreye alınmasında otomasyonu zorunlu kılarak geliştirme ve operasyon faaliyetleri ile ekipler arasındaki boşlukları kapatır. Modern DevOps uygulamaları, geliştirme yaşam döngüsü boyunca yazılım uygulamalarının sürekli geliştirmesini, sürekli test edilmesini, sürekli entegrasyonunu, sürekli dağıtımını ve sürekli izlenmesini içerir.

CI/CD uygulaması veya CI/CD ardışık düzeni, günümüzün DevOps operasyonlarının bel kemiğini oluşturur.

Nosana Neden Solana’da?

Belirtildiği gibi, Nosana tamamen Solana Ağı üzerine inşa edilmiştir. Bunun için birçok nedeni vardır. Bazıları şunları içerir:

  • Sealevel , Solana’nın örtüşmeyen tüm işlemleri hızlı bir şekilde tanımlamasına ve aynı anda işlemesine olanak tanır.
  • Gulf Stream , blok üretmeye başlamadan önce işlemleri biriktirmeye başlayabilmeleri için az sayıda gelecek Doğrulayıcıyı tanımayı mümkün kılar.
  • Geçmişin kanıtı, Solana’nın gelecekte hız ve güvenlik arasında bir ödünleşme olmaksızın büyük ölçüde ölçeklenebilmesini sağlar.

NOS Coin Nedir?

NOS, Solana ağındaki bir SPL simgesidir. Maksimum arz miktarı 100,000,000 NOS ile sınırlandırılmıştır.

Çekirdek belirteç yardımcı programı, CI/CD yapıtları ile NOS belirteci arasındaki alışverişin etrafındadır. Nosana düğümleri ardışık düzen işlerini çalıştırdıktan sonra, başlatıcı bu sonuçlar karşılığında stake edilen NOS belirteçlerini aktaracaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

NOS Coin Nasıl Alınır?

 NOS Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...