İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NOS Coin Nedir? | Nosana Nedir? | NOS Coin Hakkında Bilgiler

Nosana Network, merkezi olmayan CPU tabanlı Dev(ops) çözümlerinin lider sağlayıcısı olacak ve Metaverse projelerinin geliştirme sürecinde devrim yaratmayı hedefliyor. Ağ, topluluğun bilgi işlem gücüyle projeleri geliştirmesine veya meta veri tabanında gelecekteki projelerin hesaplama ihtiyaçlarını güçlendirmek için yedek bilgi işlemleri kullanmasına ve NOS belirteçleri kazanmanıza olanak tanır.

Platform, uç bilgi işlem ve blok zinciri işlevselliğini bir CI/CD pazarında birleştirir. İnsanlar ve makineler, yazılım teslim işlem hatlarını yürütmek için bilgi işlem gücünü kullanabilir ve paylaşabilir.

Nosana, merkezi olmayan yazılım boru hatları oluşturmak için Solana Ağı’nın Tarih Kanıtı fikir birliğinden yararlanır. İnsanlar tarafından, insanlar için CI!

Nosana boru hatları ve geliştirme aşamaları 3 ayrı adımdan oluşur. Hepsi birbiri ardına geliştirilip piyasaya sürülecek.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Nosana Test Suite, Test edilecek, entegrasyondan önce kodun doğruluğunu teyit eder.
  • Nosana Teslim ve Dağıtım Paketi, Yazılımınızı oluşturmak, test etmek ve taramak için.
  • Nosana DAO, platformun geleceğini şekillendirmeye yardımcı olur.

Hepsi tamamen Solana Ağı üzerine inşa edilmiştir.

CI/CD Nedir?

Yazılım mühendisliğinde CI/CD, Sürekli Entegrasyon (CI) ile Sürekli Teslimat veya Sürekli Dağıtımın (CD) birleşik uygulamalarıdır.

CI/CD, uygulamaların oluşturulmasında, test edilmesinde ve devreye alınmasında otomasyonu zorunlu kılarak geliştirme ve operasyon faaliyetleri ile ekipler arasındaki boşlukları kapatır. Modern DevOps uygulamaları, geliştirme yaşam döngüsü boyunca yazılım uygulamalarının sürekli geliştirmesini, sürekli test edilmesini, sürekli entegrasyonunu, sürekli dağıtımını ve sürekli izlenmesini içerir.

CI/CD uygulaması veya CI/CD ardışık düzeni, günümüzün DevOps operasyonlarının bel kemiğini oluşturur.

Nosana Neden Solana’da?

Belirtildiği gibi, Nosana tamamen Solana Ağı üzerine inşa edilmiştir. Bunun için birçok nedeni vardır. Bazıları şunları içerir:

  • Sealevel , Solana’nın örtüşmeyen tüm işlemleri hızlı bir şekilde tanımlamasına ve aynı anda işlemesine olanak tanır.
  • Gulf Stream , blok üretmeye başlamadan önce işlemleri biriktirmeye başlayabilmeleri için az sayıda gelecek Doğrulayıcıyı tanımayı mümkün kılar.
  • Geçmişin kanıtı, Solana’nın gelecekte hız ve güvenlik arasında bir ödünleşme olmaksızın büyük ölçüde ölçeklenebilmesini sağlar.

NOS Coin Nedir?

NOS, Solana ağındaki bir SPL simgesidir. Maksimum arz miktarı 100,000,000 NOS ile sınırlandırılmıştır.

Çekirdek belirteç yardımcı programı, CI/CD yapıtları ile NOS belirteci arasındaki alışverişin etrafındadır. Nosana düğümleri ardışık düzen işlerini çalıştırdıktan sonra, başlatıcı bu sonuçlar karşılığında stake edilen NOS belirteçlerini aktaracaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

NOS Coin Nasıl Alınır?

 NOS Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...