İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Office Belgelerini Farklı Pencerede Açma

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Microsoft Office hemen hemen hayatımızın her alanında kullandığımız bir program haline geldi. Özellikle Excel ve Word uygulamalarını kullanmayan yoktur. Office programlarında zaman zaman yapılan güncelleme ile yeni dosyalar ayrı pencerede sekmede açılamıyor. Office yeni belgeleri farklı pencerede açma sorunu nasıl çözülür?

Office belgelerinin aynı sekmede açılması esasında performans olarak olumlu yönde yansıma yapsa da farklı iki pencere arasında veri kopyalama ve formül geçişlerinde sorun yaratmaktadır. Buda farklı iki belge üzerinde çalışma yaparken sürekli alt-tab yapma gereksinimi demek oluyor. Kullanıcıların yaşadığı “iki farklı Excel dosyasını farklı pencerede açma” ve “iki ayrı word dosyasını farklı pencerede açma” sorunlarını ufak bir yazılım eklentisi ile düzeltmek mümkün.

Office dosyalarını farklı sayfada açma eklentisini bilgisayarınıza kurduğunuzda bilgisayarınızda yüklü olan Word, Excel ve diğer office programları ayrı ayrı pencerelerde açılacaktır. Office pencere birleştirme sorunu bu sayede giderilmiş olacaktır.

Bu sıkıcı durumdan aşağıdaki likte yer alan eklentiyi kurarak kurtulabilir ve ekranınızı ikiye bölüp çalışmalarınızı daha hızlı  bir şekilde yapabilirsiniz. Bu eklentiyi kurarak üst üste açılan Excel dosyalarını ayrı ayrı açmış olacaksınız. Eklenti iki word dosyasını yan yana açmanızı da sağlayacaktır.

Eklenti: İNDİR

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Hakan

    Eylül 13, 2016 at 1:28 pm

    Sayfaların aynı pencerede açılması can sıkıcıydı. Eklenti paylaşımı için teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar