Kapat

Office Belgelerini Farklı Pencerede Açma

Anasayfa
Çözüm Office Belgelerini Farklı Pencerede Açma

Microsoft Office uygulamasını sıkça kullananlar iyi bilirler, uygulama yeni sürümlerinde çalışma dosyalarını aynı pencerede açmaktadır. Bu özellik performans olarak olumlu yönde yansıma yapsada farklı iki pencere arasında veri kopyalama ve formül geçişlerinde sorun yaratmaktadır. Buda farklı iki belge üzerinde çalışma yaparken sürekli alt-tab yapma gereksinimi demek oluyor. Kullanıcıların yaşadığı “iki farklı Excel dosyasını farklı pencerede açma” ve “iki ayrı word dosyasını farklı pencerede açma” sorunlarını ufak bir yazılım eklentisi ile düzeltmek mümkün.23232

Office dosyalarını farklı sayfada açma eklentisini bilgisayarınıza kurduğunuzda bilgisayarınızda yüklü olan Word, Excel ve diğer office programları ayrı ayrı pencerelerde açılacaktır. Office pencere birleştirme sorunu bu sayede giderilmiş olacaktır.

Bu sıkıcı durumdan aşağıdaki likte yer alan eklentiyi kurarak kurtulabilir ve ekranınızı ikiye bölüp çalışmalarınızı daha hızlı  bir şekilde yapabilirsiniz. Bu eklentiyi kurarak üst üste açılan Excel dosyalarını ayrı ayrı açmış olacaksınız. Eklenti iki word dosyasını yan yana açmanızıda sağlayacaktır.

Eklenti: İNDİR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  WhatsApp İçin Çıkartma Nasıl Yapılır? (Android/iOS)

“Office Belgelerini Farklı Pencerede Açma” üzerine 1 yorum

  1. Hakan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir