Kapat

OnePlus Buds kablosuz kulaklığın tasarımı ortaya çıktı!

Anasayfa
HABER OnePlus Buds kablosuz kulaklığın tasarımı ortaya çıktı!

Dünya akıllı telefon pazarında önemli bir yer edinen ve rakamları hızla yükselen OnePlus markası yeni bir hamleyle rakiplerine göz kırpıyor. Geçtiğimiz aylarda tamamen kablosuz bir kulaklığı piyasaya süreceğini açıklayan firma ilk ipucunu verdi.

OnePlus kulaklık piyasasına aslında senelerdir ürün veren bir firma ancak şimdiye kadar askılı tip dediğimiz kablosuz kulaklıklarla pazardaki yerini aldı. Şimdi ise tamamen kablosuz tasarımla piyasaya çıkmak istiyor OnePlus markası. İsminin OnePlus Buds olacağı bu kablosuz kulaklık modeli, tasarımına bakacak olursak oldukça yüksek bir benzerlik oranıyla Google’ın ikinci nesil kablosuz kulaklığına benziyor. İlk bakışta Pixel Buds ile OnePlus Buds’ın oldukça benzer yuvarlak hatlara sahip olduğu olduğunu ve aşırı derecede benzediğini görebiliyoruz. İşte merakla beklenen OnePlus Buds’ın tasarımı;

Tahminlere göre şarj kutusunda kablosuz şart desteğinin standart olacağı düşünülen model tüm dünyanın ilgisini çekebilecek gibi görünüyor. Yapılan tahminlere göre temmuz ayında piyasaya çıkacak modelin hem fiyatıyla, hem tasarımıyla, hem de özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor. Oldukça büyüyen kablosuz kulaklık pazarında Apple’ın hakimiyetini sona erdirmek isteyen firmalar birer birer kablosuz kulaklık çıkartırken OnePlus Buds’ta rekabete hızlı bir şekilde girecek gibi gözüküyor.

Kulaklığın Türkiye’ye gelme ve resmi satış kanallarında satılma ihtimalide konuşuluyor. Özellikle teknolojiyi takip eden kesimin merakla beklediği bu kulaklığın fiyatıyla alakalı ise bir bilgi buılunmuyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Apple Watch Kalp Sağlığı Araştırması Sonuçlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir