Kapat

OnePlus Dünya Mobil Kongresinde 5G Prototipini Sergileyecek

Anasayfa
HABER OnePlus Dünya Mobil Kongresinde 5G Prototipini Sergileyecek

Bu yıl ve önümüzdeki yıl, 5G için büyük gelişmelere sahne olacak. Operatörlerin yeni nesil yüksek hızlı mobil ağları piyasaya sürmesi ile beraber bu ağları destekleyecek yeni 5G telefonlar da piyasaya sürülecek. Bu telefonlardan biri olarak, bu yılki Mobil Dünya Kongresi’nde sergilemesi planlanan OnePlus’ın 5G modeli öne çıkıyor.

OnePlus’ın OnePlus 6T modeli de dahil olmak üzere ana amiral gemisi telefon ailesinden ayrılacak olan prototip ile beraber 5G telefonlara dair ilk izlenimleri elde etmiş olacağız. Şirket, cihazı Mayıs ayı sonuna kadar İngiltere EE operatörü aracılığıyla satmayı planlıyor.

OnePlus, 5G prototipli bir telefonu tanıtan tek şirket değil. Samsung, Ocak ayında gerçekleşen CES 2019’da, cam bir kutu içerisinde kendi 5G telefonunu sergilemişti. Teknoloji devi, 2019’un ilk yarısında ABD’li Verizon şirketi ile bir 5G telefonu ve AT&T ile iki farklı 5G telefonu piyasaya sürmeyi planlıyor.

Mobil Dünya Kongresinde 5G’ye ek olarak, katlanabilir ekranlı telefonların ve birden fazla kameranın da konferansta öne çıkması bekleniyor.

Mobil Dünya Kongresi 25 Şubat’ta başlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  OnePlus 7'nin Sızdırılan Renderlarında Çentik Bulunmuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir