İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Only Up (Up) Coin Nedir? | Yorum | Haber | Toplam Arz

Son zamanlarda hızlı bir yükseliş trendi içerisinde bulunan coinler içerisinde teknolojisi ve projeleriyle kendini bir adım öne atan Up token, birçok yatırımcının göz bebeği olmayı başarmıştır. Sizler için de bu yazımız içerisinde kripto para birimi ile ilgili olan tüm bilgileri derledik ve yatırımlarınızı doğru bir şekilde yapabilmeniz için kullanabileceğiniz çok güzel bir rehber hazırladık.

Only Up adı altında hayata geçirilen projenin asıl amacı içerisinde Rebase sistemi Ethereum alt yapısı ile bütünleşmiş bir hale getirebilmektir. Rebase sistemini çok basit bir şekilde anlatmak gerekirse, arz talep dengesinin elastikiyetini ayarlayabilmek için tüm kripto para havuzlarını eşit oranda değiştirme yöntemi olarak bilinmektedir.

Bitcoin, kripto para birimleri arasında öncü bir ekosistemin başlangıcı olmuştur. Daha sonrasında bu teknolojiyi kullanan hatta yenilikler getiren çeşitli kripto para ekosistemleri ve para birimleri ortaya çıkmıştır. Bunlara genel manada alt coin adı verilmektedir. Çeşitli alternatif para birimlerinin ortaya çıkmasındaki ana motivasyon Bitcoin teknolojisinden daha ucuz işlem ücretleri ödemektir. Aynı zamanda bu coin çeşitlerinin birer yatırım aracı olarak görülmesi de gayet normaldir.

Son dönemlerde dünya üzerindeki yatırım araçları çeşitliliği arasında kripto dünyası da önemli bir yere sahip olmuştur. Kripto dünyası içerisinde kendisinden yeni bahsettirmeye başlayan Up Coin de bu noktada önemli bir yatırım aracıdır.

Only Up Coin Nedir?

Only Up projesinin gündelik hayata uyarlamış hali ise Rebase fiyatlarının hem taban hem de tavan değerlerini ayarlayabilmek için sözleşmelerdeki her iki yöntemi de kullanabilmektir. Bu sayede herhangi bir yatırımcı kripto paranın piyasa değeri üzerinde bir değişime yol açmadan değiş tokuş etmesini sağlamaktadır. Birçok kripto para uzmanları bu token hakkında son dönemlerde olumlu yorumlarda bulunmaktadır. Kazandığı popülerlikle birlikte birçok farklı yatırımcı daha alacağını bizlere göstermektedir. Ayrıca cüzdanlarında bu kripto para birimini barındıran kişiler doğrudan Ethereum ödüllerinden yararlanabilmektedir. Genel kamuoyunda bu temettü olarak bilinmektedir. Grafiğin dış etkenlerden çok daha düşük seviyelerde etkilenmesi de ödül dağıtımı sözleşmesinin tutarlı olmasını sağlamaktadır.

Only Up Coin Nasıl Alınır?

Yeni bir proje olarak son zamanlarda kripto para piyasasında yer bulan Only Up, her ne kadar yatırıma açık bir coin olsa da birçok insanın temkinli yaklaştığı bir yapı içerisindedir. Yeni olması, projelerinin henüz tam olarak açıklanamamış olması ve işleyişindeki aksaklıklar insanları kimi zaman uzak tutabilmektedir. Öte yandan geniş bir perspektiften baktığımızda Up coin geleceği olan ve yatırımcıları üzmeyecek bir portföye sahiptir.

UP coin satın almak istiyorsanız çeşitli kripto para borsalarını kullanabilmektesiniz. PancakeSwap platformunu kullanarak satın alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  İsterseniz soğuk cüzdanlarda isterseniz de çeşitli borsaların cüzdanlarında bu kripto para birimini saklayabilmektesiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...