Kapat

Ontology Network ( ONT Coin ) nedir?

Anasayfa
Kripto Para Ontology Network ( ONT Coin ) nedir?

Ontology Network, dağıtılmış kimlik sistemi, dağıtılmış veri değişimi, dağıtılmış veri işbirliği, dağıtılmış prosedür protokolleri, dağıtılmış topluluklar, dağıtılmış tasdik ve çeşitli sektörlere özel modülleri birleştirir. Bununle birlikte çapraz zincir, sistem, endüstri, uygulama ve çapraz aygıtları temel alan eşler arası güven ağının altyapısını oluşturur.

Blockchain, günümüzde ticaretin önündeki en büyük engellerden birini ortadan kaldırarak küresel bir güven ağını geliştirmeye ışık tutuyor.

Ontology Network, çeşitli blok zincirleri ve veritabanları ile entegre bir protokol sisteminde birden çok güven türü içerirÇapraz zincir, çapraz endüstri, çapraz sistem, çapraz uygulama ve çapraz aygıt olan bir dağıtılmış güven sistemi oluşturarak ağa çoklu kaynak kimlikleri ve çoklu kaynak veri alışverişi protokolleri uygulanmıştır.

Geliştiriciler, veri doğrulama, veri değişimi ve endüstrideki kredi gibi dağıtılan hizmetleri sunmak için ortaklıklar yoluyla güven ekosistemini geliştirmeyi amaçlıyor. Ağdaki kullanıcılar, önceden dağıtılmış ağ bilgisi olmadan dağıtılmış hizmetleri kolayca geliştirebilirler. Buda oldukça hızlı bir ekosistemin hayata geçirilmesi demek oluyor.

Çeşitli kaynaklar aracılığıyla verilerin meslektaşlar arası iş birliği sayesinde Ontology Network, insanların ve nesnelerin anında doğrulamasına olanak tanır, itibar sistemi oluşturur, dağıtılmış içerik üretimi, ticaret ve finansal hizmetleri kolaylaştırır.

Merkezi olmayan ve çok faktörlü bir kimlik doğrulama sistemi olarak, kişiler, kuruluşlar ve fiziksel nesneler için kimlik doğrulama sistemleri sağlar.

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir