Kapat

OpenANX ( OAX ) coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para OpenANX ( OAX ) coin nedir? Geleceği var mı?

OpenANX ( OAX ) coin nedir?

OpenANX , Ethereum blok zincirinde yerleşik merkezi olmayan bir alışveriş merkezidir. Şirket, 22 Haziran 2017’de coin satışını başlattığını açıkladı.

OpenANX, deneyimli endüstri danışmanlarıyla ortaklaşa çalışan, Hong Kong merkezli ANX International şirketi tarafından işletilmektedir. ANX International, 2013 yılında kurulan FinTech şirketidir.

OpenANX ile şirket kripto para birimlerinin geleceğini kucaklayan merkezi olmayan bir pazar yaratıyor.

OAX, merkezi olmayan borsaların kripto piyasasına hakim olacağına sıkı bir şekilde inanmaktadır. OAX’ın teknolojisi, değiş tokuşu, altyapı ve geniş bir kullanıcı ağını yönetmedeki deneyimi ile açık kaynaklı, şeffaf olarak yönetilen openANX aracılığıyla bu geleceğe yön vermeyi planlıyorlar.

OpenANX Özellikleri

OpenANX’i diğer merkezi olmayan borsalardan farklı yapan nedir? Platformda yerleşik bazı önemli özellikler şunlardır;

  • Kredi Riski Piyasaları
  • Varlık Ağ Geçitleri için Şeffaf Teminat Derecelendirmeleri
  • Akıllı Sözleşmelerin Üyelikler İçin Kullanımı
  • Teminat Yönetimi ve Anlaşmazlık Çözümü
  • Varlık Borsaları için Uzlaşma

OAX coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Bitcoin ve Kripto Paralar bir ülkede daha yasaklandı!

“OpenANX ( OAX ) coin nedir? Geleceği var mı?” üzerine 2 yorum

  1. Brianfrimi says:
  2. Claudemor says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir