Kapat

Opera özel pencere nedir? Nasıl kullanılır?

Anasayfa
Çözüm Opera özel pencere nedir? Nasıl kullanılır?

Google Chrome Gizli Pencere özelliğinin benzeri olan Opera özel pencere özelliği yaptığınız aramalar, girdiğiniz siteler, izlediğiniz videolar kısacası tüm internet arama geçmişinizin kayıt altına alınmadı bölümdür. Opera özel pencerede internette sörf yaparken ikinci bir kişinin verilerinize erişmesini engellemiş olursunuz.

Opera özel pencerenin detayında Cache'leri kaydetmemesi vardır. Normalde tarayıcılar daha sonra geri dönmemiz yada hızlı erişim sağlamamız için tüm internet tıklamalarını kayıt altına alırlar. Opera gizli pencere bu kayıtları kayıt defterinde tutmuyor.

Özellikle sevgilinize hediye alacaksınız evdeki bilgisayarınızda bu bölümü kullanarak önden spolier vermemiş olursunuz 🙂

Opera VPN özelliği nasıl çalışıyor?

Opera Özel Pencere nasıl çalışıyor;

– Opera Menü

– Yeni Özel Pencere

– Yeni pencere siyah bir arama çubuğunda açılacaktır. Artık opera gizli mod açılmış oluyor internette rahatlıkla sörf yapabilirsiniz.

 

Opera özel mod nasıl açılıyor? Opera gizli sekme nasıl açılıyor? Opera özel pencere verileri kayıt ediyor mu? Opera özel mod geçmişi kayıt ediyor mu? Opera gizli sekme geçmişi silme nasıl oluyor? Opera özel pencere geçmişine nasıl bakılıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir