Kapat

Orchid (OXT) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Orchid (OXT) Coin Nedir?

OXT, Orchid ağında değer alışverişi yapmak için kullanılan, Ethereum (ERC-20) uyumlu bir dijital para birimidir. Orchid kullanıcıları OXT ile bant genişliği satın alır ve Orchid düğüm sağlayıcıları bant genişlikleri karşılığında OXT alır. Hem kullanıcılar hem de sağlayıcılar OXT’yi hisseler.

Orchid VPN

Orchid, çevrimiçi gizliliği rekabetçi bir maliyetle sunmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Tasarımın, bant genişliğinin hem kullanıcıların hem de sağlayıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dinamik olarak fiyatlandırılmasıyla sonuçlanması amaçlanmıştır. Bu, çok sayıda sağlayıcının hizmetlerini kullanıcılara sunmak için rekabet edebildiği benzersiz bir merkezi olmayan bant genişliği pazarı aracılığıyla yapılır.

Orchid’deki bant genişliğinin fiyatı pazara göre dalgalanacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle ağda bant genişliği için belirlenmiş bir “fiyat” yoktur. Bant genişliği sağlayıcıları kendi ücretlerini belirlemekte özgürdür ve Orchid’in kendisi fiyatlandırmayı zorunlu kılmaz. Bununla birlikte, fiyatların mevcut VPN’ler ve gizlilik çözümleriyle rekabetçi kalması hedeflenmektedir.

Orchid ağ teknik incelemesinde belirtildiği gibi, toplam OXT arzı bir milyar birim olarak sabitlenmiştir. Orchid (OXT) Coin 21.09.2020 Binance borsasında listelenmiştir.

Orchid (OXT) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Kaynak: orchid.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Tezos (XTZ) Coin nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir