Kapat

Origin Protocol (OGN) Coin Nedir?

Anasayfa
Blockchain Origin Protocol (OGN) Coin Nedir?

Origin, merkezi San Francisco’da bulunan bir girişimdir. Merkezi dışında Çin, Kore, Rusya, Hindistan, Yeni Zelanda ve Slovenya’da da ekip üyeleri bulunmaktadır.

Origin Protocol, bir diğer adıyla Origin Token, alıcı ve satıcıları doğrudan herhangi bir aracıya gereksinim duymadan bir araya getiren bir dijital para birimidir. Aracıların ortadan kalkması ile maliyetlerin en aza indirilmesi hedeflenmektedir. Origin Protocol 2017 yılında Matthew Liu ve Joshua Fraser tarafından Amerika’nın San Francisco eyaletinde kurulmuştur. Origin Protocol Ethereum ağı üzerine inşa edilmiştir. 

Origin Marketplace uygulamasını Google Play ve App Store mağazalarından aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Resmi sitede yapılan bir kaç bilgilendirme;

“E-ticaretin önümüzdeki birkaç yıl içinde blockchain endüstrisinde en hızlı büyüyen sektörlerden biri olması bekleniyor”

“Blockchain çevrimiçi ticareti yeniden tanımlayacak, hem alıcıların hem de satıcıların daha düşük maliyetlerden ve gelişmiş altyapıdan yararlanmasına izin verecektir”

Origin Protocol (OGN) Coin 09.01.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. Binance borsasına girmesi ile birlikte dijital para birimine olan ilgide bir miktar artış gözlemlenmiştir.

Origin Protocol (OGN) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

‎Origin Marketplace
‎Origin Marketplace
Developer: Origin Protocol
Price: Free
Origin Marketplace
Origin Marketplace
Price: Free
Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Lykke ( LKK ) coin nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir