Kapat

Orion Protocol (ORN) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Orion Protocol (ORN) Coin Nedir?

Şimdiye kadar geliştirilen en gelişmiş likidite toplayıcı üzerinde B2B ve B2C çözümleri oluşturan DeFi platformu Orion Protokolü, tüm kripto piyasasının likiditesini merkezi olmayan bir platformda toplayarak DeFi’deki en büyük sorunları çözmeyi amaçlıyor. Orion Protocol (ORN), özünde ORN belirteci bulunan Orion Terminal’den, blok zincirleri, borsalar ve kripto projeleri için Orion Enterprise çözümlerine kadar, çözüm yığınlarında on üç farklı gelir akışı oluşturuyor.

Orion Protokol CEO’su Alexey Koloskov, “Orion, merkezi ve merkezi olmayan kripto dünyaları arasındaki boşluğu dolduruyor ve tüm kripto piyasasının likiditesini merkezi olmayan bir platformda toplayarak DeFi’deki en büyük sorunları çözüyor.” açıklaması ile protokolün temel işlevini özetlemişti.

Orion Protocol (ORN), merkezi ve merkezi olmayan tüm büyük borsalardan sonsuz likiditeyi sorunsuz bir şekilde bir araya getirir. Kullanımı kolay tek bir platformda zengin ticaret araçları sağlar.

Orion Protocol (ORN) Coin 30.09.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

Orion Protocol (ORN) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Kaynak: orionprotocol.io

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Cocos-BCX (COCOS) Coin Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir