İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Outlook Mail Geri Çekme | İptal Etme

Bir çoğumuzun başına gelmiştir. Maili hızlıca doldurup sık kullanılanlardan bir kişiye yada gruba atarız. Ancak bazen bir harf karışıklığı yazdığımız mailin yanlış kişi yada kişilere gitmesine neden olabiliyor.

Mail hatalı bir adrese gönderildiyse yada gönderilen mail içeriğini yanlış gönderdiyseniz üzülmenize gerek yok  dakikalar içerisinde Outlook mail geri çekme işlemi yapabilirsiniz. Atılan maili iptal etmek yada geri çekmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Eğer gönderdiğiniz mail üzerinden zaman geçmiş ve karşı taraf maili okumuşsa “Outlook ileti geri çekme başarısız hatası” alabilirsiniz.

Outlook Mail Geri Çekme

→ Klasör bölmesinde Gönderilmiş Ögeler klasörünü seçin.

→ Geri çekmek istediğiniz iletiyi açın. İletiyi açmak için çift tıklamanız gerekir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Üst menüde İleti sekmesinin altında Eylemler > Bu İletiyi Geri Çek’i seçin.

→ Bu iletinin okunmamış kopyalarını sil‘i veya Okunmamış kopyaları sil ve yerine yeni iletiler koy‘u tıklayın ve sonra da Tamam seçeneğini tıklayın.

→ Eskisiyle değiştirilecek bir ileti gönderiyorsanız, iletiyi oluşturun ve Gönder‘i tıklayın.

Böylelikle hatalı giden maili geri çekmiş yada değiştirmiş olacaksınız. Outlook mail geri çekme işlemi sonrasında karşı tarafın posta kutusunda mail geri çekme talimatı gözükecektir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. musatafa

    Aralık 31, 2018 at 12:31 pm

    outlook gönderilen maili geri alma dosya ve ileti programını görüntülemiyorum. bu bahsetmiş olduğunuz ekler yok benim bilgisayarda yardımcı olurmusunuz nasıl açabilirim bu bahsetmiş olduğunuz dosya ve ileti programını .

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar