Kapat

Oyun oynayarak para kazanmak ister misiniz?

Anasayfa
HABER Oyun oynayarak para kazanmak ister misiniz?

Telefonunuzdan ve Bilgisayarınızdan oyun oynayarak hem eylenmek hemde para kazanmak ister misiniz? Son zamanlarda çiftlik oyunları oldukça popüler olmuş durumda tamda bu noktada bir yılı aşkındır hizmet veren ve par akazandıran bir oyundan sizlere bahsetmek istiyorum. Oyunun para kazandırma mantığı oldukça basit oyun içi reklamlar ve yatırımlar kullanıcılar ile üretim oranında paylaşılıyor. Herhangi bir dalavere yok yani 🙂

Oyunumuzun adı Elit Çiftlik

Hale hazırda 37 bin aktif oyuncusu olan Elit Çiftlik hızla yükselmeye devam ediyor. Oyunda çiftlik oyunları oynayan herkesin bileceği üzere yumurta ve süt üretiliyor ve satılıyor. Üretim miktarında para kazanıyorsunuz kazandığınız paraları TL ye çevirip çekebiliyorsunuz. Oyunu oynayıp para kazanmak ve para çekmek oldukça basit şekilde tasarlanmıştır.

Oyunda ilk başlangıçta 1.600 SP ( Sanal Para ) hesabızda oluyor. Bu sanal para ile 2 adet tavuk alabiliyor ve bir miktar depo yükseltme işlemi yapabiliyorsunuz.

Depo kapasiteleri 250 Yumurta – 250 Litre süt olarak veriliyor. Bu miktarlar çok az olduğundan kapasite kısa sürede doluyor. Oyuna belirli sıklıklarda girip depoları boşaltmanız gerekiyor.

Oyuna bir miktar yatırım yaparak daha hızlı para kazanmak mümkün üretim hacminiz ve depolarınızın boyutu gelirinizi ciddi oranda etkilemektedir. Yatırım yapmadan para kazanmak istiyorsanız oyunda biraz daha fazla vakit geçirip üretim olan ürünleri satmanız gerekmektedir.

100 TL yatırım yapmanız durumunda ilk üç para çekmezseniz. Yani oyun içinde yatırım yapmaya devam ederseniz. 3. ay sonunda aylık geliriniz 40 TL üzerine çıkacaktır. Oyun içi yatırımlara aynı oranda devam etmeniz durumunda 6 ay ve 1 senelik periyotlarda aylık gelirinizi 300 – 500 TL arasında yükselte bilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Yeni Nokia 3310 bazı ülkelerde çalışmayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir